Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónap után megint beteg...

1 hónap után megint beteg vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltam beteg, azaz november 4. Azelőtt Augustus 27. Most megint beteg vagyok. Náthás vagyok egyenlőre. A fejem fáj elől, a homlokomnál, a halántékcsontjaimnál. Váladékot érzek a torkomban. Hőemelkedésem van 37. Készültem munkába, de nem mentem, mert a fejem fáj. Bevettem paralent. Már az orvosnál vagyok.


Otthon ami van az elképesztő.

Haza jöttem, készültem munkába, de végül nem mentem, mert hőemelkedésem lett. Megebédeltem, és a nagyi azt mondta, hogy maradjak otthon, mondom nem, megyek a barátnőmhöz. Elmentem orvoshoz, itt ülök, és az apám már hívott, hogy hogy képzelem azt, hogy haza jövök, és van hőemelkedésem, hogy menjek azonnal koronavírusos tesztre, mert mi van ha van koronám, és ne jöjjek haza, legyek a barátnőmnél. Árulják az ostyát, és félnek, hogy neadjisten koronavírusos fertőzött lennék, hogy aztán nem árulhatják az ostyát.


Ez most megoldás, hogy kidobnak a házból? Ha nem lenne barátnőm hol lennék? Az utcán?


2020. dec. 1. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
37 fok az nem hoemelkedes, nem ertem minek ulsz az orvosnal ezzel. Egy kis megfazasra nem tud mit adni, ha meg enyhe covid, arra se, de legalabb jol megfertozol mindenkit, ugyes vagy. Az nem szep dolog, hogy elkuldenek, de ha van hova menned, akkor menj.
2020. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál és torokgyulladásom van.
2020. dec. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!