Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megint elkezdem fogyózni 2...

Megint elkezdem fogyózni 2 hónap után, ilyenkor normális, ha első 2 hétben lemegy 2-3kiló víz? Vagy az a víz már az előző fogyi alatt lement?

Figyelt kérdés
És normális, hogy fogyi után visszaött kb 2kiló? Ez víz, vay meghíztam?
2009. jún. 23. 13:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Pontosítok: életmódot próbálok most már váltani a "fantasztikus" 90napos diéta után..(előbb abba is hagytam ezt a hülyeséget)
2009. jún. 23. 14:01
 2/5 Krisz85 ***** válasza:

Végre már valaki!

EZ a minusz nem csak vízből adódik, de az izmok glikogén ürüléséből is, ami szénhidrát megvonás tök természetes következménye. Ezt leginkább pl. a combodon tudod megnézni, meg úgy az izomzatodon, hogy mennyire masszív, és nem lapos, diátánál nem baj ha laposabb az izomzat, ez a glikogénhiány miatt van így. Nálam is, mindenkinél.


A 90 napostól nem tudom mi jön le, vagy fel, de a lényeg az, hogy nagyon jól tetted hogy abbahagytad.

2009. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 90 napost csináltam 2 hónapig, lement 6kiló, de ebböl visszajött már másfél:S húsvétig csináltam amugy.. Egyébként mintha a combom megvastagodott volna:S pedig én hasrahízós vagyok!
2009. jún. 23. 16:07
 4/5 anonim válasza:
Mikor mérted magad?Mert ha pl reggel vagy 78 kg akkor este olyan 80 kg körül leszel és reggel megint 78-79kg Ezt magamról tudom.Este mindig kétségbeesek h úr isten már megin ennyi reggel meg vissza...
2009. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig reggel mérem magam reggeli előtt, wczés után:D És sajna 70vagyok kereken (68cal hagytam abba a diétát)
2009. jún. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!