Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 182 halottal és majdnem 7000...

182 halottal és majdnem 7000 új fertőzöttel a Kúrmány hogy gondolkodhat egyáltalán karácsonyi nyitáson enyhítésen? Inkább szigorításon kéne

Figyelt kérdés

182 koronavírusos beteg halt meg,


[link]



A rekordok naponta dőlnek. 150, 160, 170, ma 180 felett.


És ezekkel a számokkal még enyhítéseken gondolkodnak? Inkább szigorításon kéne!!


2020. dec. 3. 09:29
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
79%

"MI SZÁMÍT?"

Az a több mint 9.5 millió aki egészséges.

2020. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 Morzsi007 ***** válasza:
46%

Szigorítást az jelentené, ha sehova nem lehetne menni, se boltba, se munkahelyre, csak otthon ül mindenki a valagán 2 hétig és semmi nem lenne nyitva, de ezt lehetetlen kivitelezni. Ami most van, azt hagyjuk...

Ezt sokan már tudták, hogy karácsonykor, kell menni vásárolni, lejjebb mennek a számok a járvánnyal kapcsolatba, majd januárban meg jön a harmadik hullám. Nyáron is kevesebb covidos volt, lehett költekezni, karácsonykor ugyanez. Sokan olyan okosnak érzik magukat, mint Te is kérdező, mégis mit kellene csinálni, mindent bezárni, ahogy írtam. A korlátozások csak egy pofon a sz@rnak.

2020. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

A halottak száma több hetes csúszással érkezik, tehát kvázi lényegtelen. A fertőzötteké is csúszik, de az kevésbé, ezért abból lényegesebb következtetésekre lehet jutni.(emellett figyelni kell, hogy mikor mennyi tesztet végeztek, és ahhoz viszonyítani)

Ha a jelenlegi számok maradnának, nem is lesznek egyéb enyhítések az olyasmiken kívül, amit kettes mondott.

2020. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

"Ezt sokan már tudták, hogy karácsonykor, kell menni vásárolni, lejjebb mennek a számok a járvánnyal kapcsolatba,"


Hát és hol van ez az ígért lejtmenet? nem látnám! én meredek emelkedést látok.



mellesleg a kínaiak pl átlátták hogy még mindig jobb egy rövid teljes satu, mint egy "félsatuval" elnyújtott hosszú hónapokig tartó vergődés!


mert ez ami most van, ezek látszatintézkedések semmi több.

vagy legyenek komoly "satu"intézkedések, vagy ne leygen semmi.

ez a látszatsemmi ez mire jó?

2020. dec. 3. 09:52
 15/47 A kérdező kommentje:

"(emellett figyelni kell, hogy mikor mennyi tesztet végeztek, és ahhoz viszonyítani)"


Aha!!! és az hogy is volt amikor össz 5700 tesztet végeztek 1 nap, és abból 4000 pozitív lett? Akkor ott milyenek is az arányok?


5700 / 4000 elég combos!


Alig több mint 5700 tesztet csináltak egy nap alatt Magyarországon, majdnem 4000 fővel nőtt a fertőzöttek száma

[link]

2020. dec. 3. 09:54
 16/47 anonim ***** válasza:
69%
Ami munka home office-ban megoldható, azt igenis úgy kéne megoldani. Nem értem mi a brantnak kell az irodában rostokolni ha amúgy elvileg elektronikus ügyintézés van nagyrészt? Megoldható lenne, csak épp senkit nem érdekel. Ez van ma Magyarországon, hogy dolgozni csak a munkahelyen, személyesen lehet.
2020. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
75%

Az combos, igen. És?:D

Mondtuk, hogy ha maradnak a számok, nem lesznek nagyobb enyhítések.

2020. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

"Ami munka home office-ban megoldható, azt igenis úgy kéne megoldani. "


én itt ülök az irodában hogy olyan feladatokat lássak el amihez net + laptop kell. simán otthon lehetnék de nem, be kell járni. Márc 10-jún 30 között egy napot be nem mentem, HO volt és mégis működött a cég.


Most minden nap menni kell-azért hogy a neten dolgozzak!!

Magyarország.

2020. dec. 3. 09:57
 19/47 anonim ***** válasza:

XDXD pontosan, heti egyszer elég lenne bemenni az irodába, vagy pedig váltásban, 2-3 fő úgymond ügyeletben, ha nyomtatni kell vagy ilyesmi.


Mindegy, amúgy hiába van elektronikus ügyintézés is, papírforma, postázás ugyanúgy van. NAV, bankok, stb., már mind be tudta vezetni az elektronikus aláírást, "sk."-val.

2020. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

Akkor jó szar munkahelyed van. Én március 9. óta eg fél percet sem dolgoztam az irodából.


Mint ahogy az most épp kiderül, a szabadtéri maszk használat, az éttermek bezárása, a 8 utáni kijárási tilalom nem ér semmit. Már nem lesz rosszabb, ha mondjuk a rokonoktól karácsonykor hazaérhetsz 10 órára.

2020. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!