Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 182 halottal és majdnem 7000...

182 halottal és majdnem 7000 új fertőzöttel a Kúrmány hogy gondolkodhat egyáltalán karácsonyi nyitáson enyhítésen? Inkább szigorításon kéne

Figyelt kérdés

182 koronavírusos beteg halt meg,


[link]



A rekordok naponta dőlnek. 150, 160, 170, ma 180 felett.


És ezekkel a számokkal még enyhítéseken gondolkodnak? Inkább szigorításon kéne!!


2020. dec. 3. 09:29
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
41%
Megvéd, az tuti, főleg, mikor összefogdosod, miután összefogdostad a boltban a kosarat, kocsit amit előtted kétszáz másik. Csak aznap. Délután.
2020. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
44%
31. Ezt max te csinálod. Én otthon felveszem aztán otthon leveszem kézmosás után. De ha hosszabb ideig van rajtam megy is a mosógépbe. Ha csak a sarki boltba megyek kiakasztom és 2-3 alkalom után mosom ki. Miért kéne koszos kézzel hozzányúlni? Ilyet csak igénytelenek csinálnak. Mikor nem kellett az utcán akkor is előbb kezez ferzőtlenítettem majd betettem beslő felületével összehajtva egy neszeszerbe a maszkom csak a füléhez nyúlva. Így is lehet ;)
2020. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
34%

@28

Phúú, ****...

Na: Mivel a maszk nem száz százalékos, és más módon is terjedhet

, önmagában nem fogja visszaszorítani egy vírus terjedését. Ahogy az sem, ha azután, hogy már akár több tízezer ember szervezetében ott van a vírus, és fertőzhetnek, vezetik be a korlátozásokat... De még így is hatnak a korlátozások, a maszk pedig azoktól függetlenül is csökkenti az egy fertőzött ember által megfertőzött többi ember számát, tehát lassítja a terjedést.

-Jaaaa, abban a Svédországban, ahol beismerten elhibázott stratégiát alkalmaztak már tavasszal is, sokkal jobban terjedt a vírus, mint nálunk(ahol ugye kellett a maszk és voltak korlátozások...)

és ugyan ősz elejét megúszták, de mostanra rövid idő alatt a mi szintünkre jutottak, és be is kellett vezetniük a korlátozásokat, olyan rohamosan terjedni kezdett...

Kína nyilván kozmetikázza az adatokat, de nem az a lényeg. Még ha ötször, vagy tízszer olyan rossz a helyzet, mint mondják, is nagyon beváltak az iszonyat szigorú módszereik.

De milyen érdekes, hogy csak Kínát emelted ki. Új-Zéland és Japán is hazudik?:O

(fun fact: én most a te módszeredet használom, hogy megmutassam, mennyire értelmetlen és használhatatlan)

Mindig elképeszt, hogy milyen sötétek és ostobák a konteósok. Hihetetlen.

2020. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok konteós, és hiába magyaráznék neked bármit is, ugyanis sötét vagy, mint az éjszaka.
2020. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
34%

Gratulálok, ez aztán az ellenérv!

Átadom üzeneted a kutatóknak és tudósoknak is, hogy ne dolgozzanak már feleslegesen, te úgyis ripsz-ropsz lerendezed őket ezzel.

2020. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%

#32 én is szoktam fertőtleníteni, csak tudnám minek.


Általában mi van írva a termékekre?


99.9%-át az ISMERT kórokozóknak elpusztítja. Még a kva erős Domestosra is. Gyártják ezt ma ugyanazzal a formulával, mint teszem azt 2 évvel ezelőtt. Akkor még nem volt "ismert" a COVID-19, nemde? Szóval akkor ez nem ismert. És az ismertek egytizedét sem pusztítja el. Miről beszélünk?

2020. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
48%

@36 LOL:D

Nem hallottam még ezt az "ismert"-et a reklámszövegben,

mindenesetre teljesen lényegtelen, hogy ismert-e vagy sem.

A domestos, meg az általam ismert fertőtlenítők hatóanyaga nemes egyszerűséggel egy rohadt erős oxidálószer. Szinte minden esetben az oxidáció hatására a kórokozók működésképtelenekké válnak. Az a 99,9%

-ot tudod kinek szánták? A jogászoknak, meg azon eszes polgároknak, akik beteszik a macskát a mikróba, "mert nem volt ráírva, hogy tilos".

Mintha hiányoztál volna matek óráról. Az egy tized az a tíz százalék...

2020. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
36%
34. Nyilván mindenki sötét csak te nem aki a kanapéról érettségivel lehülyézel mindenkit. Értelmes megoldasi tervet persze nem vázoltál fel. Most az összes orvos, kutató meg virológus eldobja majd a maszkját és a diplomáját meg eddigi kutatási eredmenyeit is és elszegyelli magát amiért eddig maszkot húzott, hiszen tőled a kanapékirálytól megtudták, hogy minden értelmetlen. Meg áll az eszem milyen emberek vannak. :D
2020. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
38%
37 és 38, nos akkor, várom a világmegváltó ötleteket, és a helyes magatartást, maszkviselést, stb. vírus idejére. Köszönöm.
2020. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
34%

Nincsenek világmegváltó ötletek. Maszkhordás, távolságtartás, ne mászkálj felelőtlenül, amennyire tudsz, maradj otthon, fertőtleníts.

És biztass erre másokat is.

2020. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!