Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik a koronavírus ELSŐ tünetei?

Mik a koronavírus ELSŐ tünetei?

Figyelt kérdés
A tüneteket ismerem, de sehol nem írnak arról, hogy azok közül melyikek jelentkeznek elsőként.
2020. dec. 7. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem változó.

Amúgy a legtöbb ember akit eddig ismerek azoknak kb nátha volt, és ízérzékelés,szagláselvesztés.Gondolom náthás voltál már, nem igazán vannak kezdeti tünetei, vagyis nálam úgy szokott lenni hogy este elalszom, reggel már náthás vagyok.

Szerintem a kezdeti tünet lehet még esetleg nagyfokú fáradékonyság, levertség, simán mint amikor érzed hogy valami betegség kerülget.

Sajnos ismerek olyat is aki elhunyt benne.

2020. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, nekem az erős fejfájás volt a legelső tünet, utána szépen sorban jött a többi. Az íz és szaglásom elvesztése csak legutolsó tünetként jött elő
2020. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hőemelkedés volt, aztán torokfájás és köhögés. De nagyon változó.
2020. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre utaló kérdések feltevése a gyk-n.
2020. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem az első nap nagyon fájtak a lábaim, égtek a szemeim és nagyon erős fejfájásom volt. Másnapra náthás lettem, lábam fájt, a fejem meg éppen le nem esett a helyéről úgy fájt...🤦🏽‍♀️🤯
2020. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
December elsején szokatlanul hidegek voltak a kezeim. Fel sem akart melegedni. Aztán fáradékony és ingerült is voltam. Majd december 3.-án hirtelen lázas lettem. Fej, szemfájdalom, torokfájás. Az összes izmom majd le szakadt,menni alig bírtam. Még a bőröm is fájt nagyon durván. Aztán 3.nak után íz és szaglás vesztés,hasmenés jelentkezett. Nagyon erős gyomorfájdalom, savtúltengés, köhögés. Minden egyenes nap új tünet volt. Jelenleg a pulzusom is alacsony. Már nagyon elegem van. :(
2020. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!