Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez köldöksérv lehet?

Ez köldöksérv lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hete elkezdett növekedni a hasam de csak nagyon picikét. Utána 1 hete a köldököm alatt hirtelen megkeményedett es felpuffadt, kemény lett. Mostmár kezd a köldököm felett is ez lenni. Most kezdett el csak fájdogálni, eddig csak nyomásra fájt. Ha megnyomom, olyan mintha fellenne dagadva valami. Mostmár olyan szinten felvagyok puffadva, hogy már hányingerem van az ennivalótól. Hirtelen a hasamnal remgeteget híztam. Ezért sem tudok már enni. Nem érzem jól magam. Kb 1 hét múlva tudunk csak ultrahangra menni, de én nagyon-nagyon aggódok. Terhes nem vagyok. Valaki segítsen! Néha pár pillanatig a combom is fáj és a bordám is. 17 L

2020. dec. 8. 02:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Diagnózist nem tudunk mondani, mert lehet csak kisfokú, kezdődő sérved van, vagy bármi más.

A köldöksérv jól látható, de fekvő helyzetben eltűnik. A diagnózisa fizikális vizsgálattal is megállapítható, és a köhögés által eredményezett hasprés hatására is előredomborodik.

Sajnos várnod kell a megerősítő képalkotó vizsgálat eredményére, az lesz a biztos.



(ápoló)

2020. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!