Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valahol egészségügyi...

Lehet valahol egészségügyi ellenőrzést csináltatni covid 19-en átesett betegként?(Többi lent)

Figyelt kérdés

Másfél hónapja felgyógyultam már, de továbbra is nehezebben jön a levegő, valamint a szaglásom sem a régi. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valami olyan egészségügyi kivizsgálás, ami kifejezetten a covid 19-en átesett betegek szövődményeinek kivizsgálásával foglalkozik, és ha igen, hol, és mennyibe kerül.


Sok helyen olvastam, hogy emiatt mentek el vérplazmát adni, hogy megvizsgálják őket, de én úgy tudom, hogy akkor csak a vért nézik meg, és ennyi. (Pl.a tüdőt nem, tehát szövödményi kivizsgálást nem végeznek.)

Nagyon hálás lennék a segítő, értelmes kommentekért.



2020. dec. 11. 13:32
 1/4 A kérdező kommentje:
*szövődményi
2020. dec. 11. 13:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Legelső találat a Google-ön: [link]
2020. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is láttam, én is rákerestem, mielőtt kiírtam a kérdésem, köszönöm. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, ha valaki volt már ilyenen, mert az nincs feltűntetve egyik oldalon sem, hogy ingyenes-e a vizsgálat, ki mehet, stb.
2020. dec. 11. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nyugodtan megkérdezheted a tüdőközpont ügyfélszolgálatán is, ott a telefonszám.

Mondanak árat, elmondják kit várnak, elmondják miből áll a kivizsgálás, stb.

2020. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!