Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokszorítás , magas pulzus...

Patrikpapa2 kérdése:

Torokszorítás , magas pulzus hányinger szédülés émelygés ... Mi lehet ez ???

Figyelt kérdés

A hányingerem zsinórban már 6hónapja tart, de augusztus első felében is volt egy ugyanilyen időszak, úgyhogy már lassan egy éve "küzdök" ezzel, hol gyengébb, hol erősebb.Mostanában rengeteg stressz ér

A hányingerrel együtt émelygés is jár, gyakran érzem hogy szédülök, nem érzem jól magam

idáig a melegre fogtam, de most már kiderült hogy nem amiatt volt.

Megfigyeltem ezt a hányingert, és nem is olyan mint ami vírusoknál szokott lenni, ez nem a gyomromból "jön", hanem akármilyen furcsán is hangzik, de olyan mintha lenne egy gombóc a torkomban, és attól lenne állandóan hányingerem. Ezt étel-ital nem befolyásolja egyformán, van amikor ront, van amikor segít rajta, de mivel általában ezzel kelek és fekszek így nem hiszem hogy valami étel érzékenység lenne. Másik tünet még amit hónapok óta gyakran észlelek, hogy a pulzusom az egekben van, rengetegszer érzem hogy erősen ver a szívem, valamikor aludni sem tudok tőle, ilyenkor ha megmérem akkor a pulzusszám 90 és 100 között szokott lenni, akkor is ha nem ittam aznap kávét.


Nincsen semmilyen kézzel fogható panaszom ami igazán utalna valamire.

Voltam vervetelen , ultrahangon teljes test mr-en , kardiologian, gasztroenterologian , borgyogyaszaton gyomortukrozesen ful orr gegeszeten ... semmit nem talaltak sehol .Amikor barátokkal vagyok és elterelik a figyelmem akkor a tüneteket meg sem érzem, viszont ahogy egyedül leszek egyből elterelődnek a gondolataim, visszatér az idegesség, émelygés és minden egyéb.Ezzel mit tudnék kezdeni? Mi lehet a problémám ? Testi tünetek nem lelki



2020. dec. 11. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Könyörgök, hát a 600 közül egyik orvos se küldött el pszichológushoz?! Én mondjam meg neked ismeretlenül a gyakorin? Mi az, hogy nem lelki? Dehogynem! Mi a bajod az életeddel, a kapcsolataiddal, az önértékeléseddel? Ezeken a kérdéseken magadban is gondolkozhatsz, de csak miközben keresel magadnak az interneten egy szimpatikus pszichológust, lehetőleg ne pályakezdőt.
2020. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tipikus szorongásos tünetek... Hogy honnét tudom, sajna évek óta ebben élek.
2020. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!