Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit javasoltok COVID után?

Mit javasoltok COVID után?

Figyelt kérdés
Koronavírus után 1 hónappal is súlyos tüneteim vannak. Voltam laborba, kardiológushoz, belgyógyászhoz, de semmi szervi bajom sincs. Mégis naponta többször rosszul vagyok: hányok, remegek, szédülök, képtelen vagyok enni és aludni, rossz a közérzetem. Kihez lehet fordulni ilyen esetben? Vagy léteznek valamilyen gyógyszerek, gyógynövények?

2020. dec. 15. 07:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Bármilyen elérhetőség is sokat segítene, akihez lehetne fordulni.
2020. dec. 15. 07:30
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

háziorvosoddal beszélj erről, hova mehetnél. irtad a pánikrohamot, ezen pszichológus segíthet.

ha a háziorvosod nem segítőkész, a covid zöld vonal is lehet egy lehetőség

2020. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ezt kiválthatja a szorongás és a pánik is. Ha semmi szervi bajod sincs és a teszt is negatív, akkor bizony nagy eséllyel lelki eredetű a dolog, ami ilyen szorult helyzetben nem is csoda.
2020. dec. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A pánik miatt kialakulhat a fenti tünetek?
2020. dec. 15. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Mar tobben irtak itt hasonlo (hanyas, emelyges, etvagytalansag) tunetekrol, pl. https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1080726..


Szoval nem biztos, hogy lelki eredetuek. Talan a fenti kerdes kiiroja azota kiokosodott es tud neked segiteni.

2020. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

nem tudom, a pánikroham mi mindent okozhat, de te írtad, bővebben nem fejtetted ki hogy pánikrohamod van, vagy csak erre gyanakszol.

covid tünetek maradhatnak negatív teszt után is, de még fertőző is lehetsz akár, nem tudom volt e teszted a pozitív teszt után

2020. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pálinkát
2020. dec. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem covid után két hónappal kezdtek felerősödni a tünetek. Mostanában kezdtem el az eddiginél is fáradékonyabb lenni, gyenge lenni, érdekes szagokat érezni, egyre rosszabb az étvágyam...Covid után 3 héttel jött egy folyamatos verejtékezés, ami kb. 1,5 hónap után kezdett enyhülni, és akkor meg ezek kezdtek erősödni amiket írtam.
2020. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!