Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bill Gates szerint a járvány...

Bill Gates szerint a járvány második hulláma még 4-6 hónapig eltart és a java, az erősebb része csak most jön?

Figyelt kérdés

Mit szóltok?


[link]


Hosszabb szünet után ismét szemügyre vette a koronavírus-járvány helyzetét Bill Gates, aki már a lezárások kezdete óta figyeli a kórokozó terjedését, illetve az egészségügyre és a gazdaságra nehezedő nyomást.

A Microsoft milliárdos társalapítója ezúttal úgy vélekedett: az Egyesült Államokban sokkal rosszabb is lehetne a helyzet, de reményei szerint ez nem következik be. Hangsúlyozta ugyanakkor, hogy

a pandémia legrosszabb időszakát még nem kerülte el az emberiség, a következő 4-6 hónap komoly, embert próbáló időszak lesz szerinte.


A Microsoft-társalapító Gates szerint 2021 nyarán térhetünk vissza a pandémia előtti életünkhöz,



Amit eddig mondott mind bejött (mert valójában egy kutatócsoport modelljeit ismertette... nem a saját gondolatait) így tán jó lenne hallgatni rá?


2020. dec. 16. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha a következő 6 hónap lenne a legnehezebb, hogy térhetnénk vissza a normális élethez jövő nyáron?? Ami 6 hónap múlva kezdődik.


Letelik a 6 hó, és a következő napon már minden olyan, mint 2019. nyarán?

2020. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Aham, pont ő tudja pontosan, akinek semmilyen egészségügyi végzettsége sincs, nem orvos, de persze, hogy tudja, mivel ő és a bandája indították el ezt az egészet, mivel a sok a Föld lakossága, és legalább most van mire fogni, hogy beoltassák az embereket. És ezekben az oltásokban vajon mi van? Nem tudjuk, de hogy nem élet elixír, az is biztos.
2020. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

4-6 hónapot írt, nem 6-ot és maga is megírta a járvány 22-ig marad de erősen lecsengőben így 21 nyarán már kb minden mehet ahogy régen ment, noha vírus még lesz de erősen lecsengőben


szerintem totál érthető.

2020. dec. 16. 14:36
 4/15 A kérdező kommentje:

"mivel a sok a Föld lakossága"


így van. 7.5 milliárd és növekszik.

és mennyien haltak meg a koronába eddig?


[link]


1,5 millió


tehát 7000 és 500 millió (alsó hangon...) a népesség és meghalt ebből 1,5 millió.

hűűű. micsoda sikeres népirtás, nemde?


ezzel aztán erősen csökkent a lakosság mi?


Főleg hogy India és Kína napi szinten 3-4 millióval növeli.... napi szinten..

ember, gondolkodni tudsz?

2020. dec. 16. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyjabol latszik, az oltasig (atoltottsagig) meg nehez lesz, es ez nyar elott nem fog megtortenni. Addig hullamok jonnek mennek.
2020. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem totál érthető.



Szerintem nem. Ha feltesszük a 6 hónapot (miért ne, ő is megengedte), akkor nem lehet, hogy a legnehezebb időszak után egyből minden a régi lesz.


Ha csak a tavaszi magyar helyzetet nézed, május elejére mondják a tetőzést, és júniusban még szinte végig korlátozások voltak.


Na most egy sokkal durvább helyzetben ez még inkább elhúzódna.

2020. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

" és júniusban még szinte végig korlátozások voltak."


valószínű eltérő Magyarországon élünk mert én SEMMIFÉLE KORLÁTOZÁSRA nem emlékszem júniusban.... iskolák kinyitottak (mind) ovik kinyitottak a Balatonon döglöttem a strandon 1000 emberrel... milyen korlátozás volt?

2020. dec. 16. 14:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálunk nem nyitott ki a gimi a tanévben már. Jún. elején, aki akart, bemehetett, de nem osztálykeretben.
2020. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A könyvtárak is csak jún-július fordulóján nyitottak. Megyeszékhely, egyetemváros.
2020. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hát most ez lovaglás a szavakon.... nem nyitott ki, de aki akart bemehetett, nálunk az embererek zöme benn volt, és amúgy sincs benn ennél több, órák voltak = akkor ez miben más mint egy kinyitás? fel nem fogom.

ált iskola a szomszédban fullon 100%-on üzemelt abban a két hétben noha nem volt nyitva (ahhahahahahha.) de aki akart bemehetett.

hát akkor nyitva volt vagy nem?


ez játék a szavakkal

2020. dec. 16. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!