Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bill Gates szerint a járvány...

Bill Gates szerint a járvány második hulláma még 4-6 hónapig eltart és a java, az erősebb része csak most jön?

Figyelt kérdés

Mit szóltok?


[link]


Hosszabb szünet után ismét szemügyre vette a koronavírus-járvány helyzetét Bill Gates, aki már a lezárások kezdete óta figyeli a kórokozó terjedését, illetve az egészségügyre és a gazdaságra nehezedő nyomást.

A Microsoft milliárdos társalapítója ezúttal úgy vélekedett: az Egyesült Államokban sokkal rosszabb is lehetne a helyzet, de reményei szerint ez nem következik be. Hangsúlyozta ugyanakkor, hogy

a pandémia legrosszabb időszakát még nem kerülte el az emberiség, a következő 4-6 hónap komoly, embert próbáló időszak lesz szerinte.


A Microsoft-társalapító Gates szerint 2021 nyarán térhetünk vissza a pandémia előtti életünkhöz,



Amit eddig mondott mind bejött (mert valójában egy kutatócsoport modelljeit ismertette... nem a saját gondolatait) így tán jó lenne hallgatni rá?


2020. dec. 16. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, az oltás után lesz a tömeges halálozás, szerintem.


És nyugodj már meg! Te írtad ezt, idézem: "SEMMIFÉLE KORLÁTOZÁSRA nem emlékszem júniusban"

Erre írta a 9. válaszoló, hogy a könyvtárak csak június végén és július végén nyitottak, amit én is 100%-ig meg tudok erősíteni, mert könyvtáros vagyok.

2020. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jav: július elején...
2020. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Iskolák: bemehettek, de nem volt osztálykeretben oktatás.


Szerinted ki ment be? Elárulom, mert nem csak a szomszédból láttam, 10-ből max. 2.

2020. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ki ment be? Nálunk olyan jó 80%-os volt az arány, és egy sima napon sincs nagyon több.

a szomszéd ált iskolában 100% voltl kb senki se hiányzott.

ki ment be. tessék. ki NEM ment be.

2020. dec. 16. 16:06
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdezőt is le lehetne pontozni 0 (nulla) pontot kapna!!
2020. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!