Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy emiatt szúr a...

Lehet, hogy emiatt szúr a szívem körűl?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években azt tapasztaltam, hogy ha energia italt iszok utána a napokban a szívem mintha szúrna napokig, de nem rögtön a fogyasztás után, és ez állandoan így volt. Majd évekig nem ittam mert tudtam, hogy nagy árat fizetek érte. Par honapja viszont kaptam egyet, és gondoltam meglátjuk tényleg ettől van e. Megittam nem volt baj. Ezután kb hetente 1 vagy 2 hetente 1 megittam nem volt baj, tegnap is ittam egyet és este óta szenvedek. Olyan érzés mintha 100al verne és szabályosan szúr. Elfog múlni 1-2 nap legalabbis eddig így volt, de mit gondoltok miért van ez? A kávé, tea semmi bajon.

2020. dec. 19. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Az L-karnitin és az arginin okozhatnak ilyen jellegű tüneteket. A vérnyomásod alapból rendben van?
2020. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nincs vele gond, meg a szivemmel se.
2020. dec. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!