Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez INFLUENZA vagy inkább...

Ez INFLUENZA vagy inkább KORONAVÍRUS ?

Figyelt kérdés
Kora délután kezdődött . izomfájdalom ( nyak,derék,alkar,csukló és kissé lábszár )majd enyhe hidegrázás. Izomfájdalom azóta is fennáll. Szakmát tanulok jelenleg és csütörtökön még sokat hajolgattam valamint nyitott ablaknál dohányoztam egy szál vékony hosszúujjúban. Megfázásos tüneteim is vannak , ami lehet akar koffein érzékenység is mivel sokat kavezom és utána szoktam tüsszögni szóval ezt nem sorolnám feltétlen ide . Ugyanakkor említés szintjén mégis . Ez inkább influenza-szerűség vagy lehet simán COVID is?

2020. dec. 20. 03:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Köhögés? Hőemelkedés? Láz?
2020. dec. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik sincsen
2020. dec. 20. 03:25
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Bármi lehet. Menj dokihoz
2020. dec. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Talán szív betegség
2020. dec. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Hiszti...
2020. dec. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Sokat hordtad valamikor az elmúlt hétben a maszkot? Arra gondolok, hogy nedvesen, több órán keresztül egyfolytában, vagy több napon keresztül egy egy órát.
2020. dec. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
39%
Hipochondria
2020. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Mindkettő voltam.

23 vagyok.

Krónikus máj beteg és még chron beteg is vagyok. Ettől függetlenül nem vagyok immunhiányos.

Influenza sokkal jobban levert viszont a COVID egyből ráment a krónikus betegségemre. Enyhe tüneteket okozott de alattomos módon ráment a gyomromra. Szerencsére kórház nem kellett és rosszul sem voltam igazán de azért két hétig diéta volt meg hasonlók.

Ja meg még most is van, hogy valaminek nem érzem az illatát rendesen vagy a szagát pedig már több mint egy hónapja volt. Amikor benne voltam semmi szagot és ízt nem éreztem úgy, hogy az orrom nem volt bedugulva. Elvileg a szaglás ízlés elvesztése az igazán egyedi tünete.

Viszont nem kell felni ebben az időben bármi szutykot összeszedhetsz. Megfázás, influenza bármi. Illetve ezek szerintem még nem számottevő tünetek persze nem vagyok orvos.

Voltál lázas ?

Étvágyad van ?

Normálisan tudsz levegőt venni ?

2020. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
COVID-nál az enyhe tüneteket úgy értettem, hogy enyhe megfázásos tünet.
2020. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Ez korona inkább. Influenza még nincs.
2020. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!