Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik betegség veszélyesebb?

Melyik betegség veszélyesebb?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Covid-19
nátha
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

A nátha az egy enyhe felsőlégúti fertőzés,ami nagyrészt az orrnyálkahártya gyulladásával,így fokozott váladétermeléssel jár. Maradványtünet elenyésző,leginkább nincs.

A covidról meg tudjuk,hogy súlyos tüdőgyulladást okoz igen gyakran,ami veszélyes az idősekre,krónikus betegekre. Plusz még amikről nem tudunk.

Szóval szerintem ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan..

2020. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Náthába még senki nem halt bele!
2020. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
A nátha már higy lenne egyáltalán veszélyes?!
2020. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
*hogy
2020. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

hát nem egy téjékozott ember kérdése, az biztos.


Tőlem azt kérdezték, van-e krónikus betegsége? Akkor még humoromnál voltam, azt mondtam, hogy igen..és, mi? Hát lúdtalp...


A covid negyedik mutációja miatt angliát lezárták..és nincs vége..

2020. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, de vége van, ott lesz vakcina, oltsad be magad,(én nem fogom) mi pedig végre normális életet élhetünk.
2020. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én a náthától jobban beteg voltam mint a covidtól :D

Évente többen halnak meg influenzában mint covidban remélem tudtátok.

2023. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es: ugye tudod, hogy a nátha meg az influenza még csak köszönö viszonyban sincsenek egymással.

Másrészt arról még nem hallottam, hogy valaki influenzába halt volna bele mostanávban (a 50-100 évvel ezelötti esetek nem érnek, akkor még nem volt megfelelö orvostudomány!)

2023. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 tudom, hogy nem ugyanaz de mielőtt még valaki felhozta volna, hogy milyen veszélyes a covid.Másrészt pedig nagyon sok embert öl meg évente az influenza járvány. "Világszinten az Egészségügyi Világszervezet becslése szerint évente 290 000–650 000 ember hal meg influenza miatt."
2023. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem veszélyes a covid de azt tudni kell, hogy a nátha régen nagyon is veszélyes volt.Majd 50-100 év múlva nem igazán fognak belehalni mert az emberek "megszokják".
2023. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!