Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem? 17/L

Mi lehet velem? 17/L

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hete nem mentem ki a házból. Ki jöttek rajtam valami ki ütések. Az éjszaka nagyon köhögtem(a köhögés már tart egy ideje) , fájt a gyomrom, hiába ettem. Fáj mindenem, rossz a kozérzetem. Azt sem tudom mi a bajom. Nem kívánom az ételt, ha kívánom is utána már nem kell vagy nem esik jól. A szagoktol rosszul vagyok. Nem tudtam aludni sem az éjszaka. Most meg úgy meg kívántam a chipset hogy már rosszul vagyok annyira kéne. Meg kellesz jöjjön a menszeszem is.. Igaz. (és mielőtt mondanátok hogy lehet terhes vagyok.. Ez ki van zárva mert nem élek szexuális életet!) bocs ha nem írtam helyesen valamit de nem vagyok teljesen magyar.

2020. dec. 21. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a háziorvost! Ezer meg egy oka lehet. Lehet valami egyszerű, ami sokfelé kihat, de lehet elég összetett probléma is.
2020. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Covid?
2020. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Covid!
2020. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető, hogy a víruska bejelentkezett.

Nálam pont ezek voltak a tünetek.

Mindenkinél más.

1 hétig fájt a hasam, alig ettem, rossz volt a közérzetem, első két éjszakát nem aludtam.

A kezem, a lábam, ízületeim, mindenem fájt.

Én azt gondolom, hogy ezt böjtöld ki szépen, ez még viszonylag szerencsés eset.


Majd csináltass valahol egy ingyenes tesztet, és az kimutatja, hogy ha átestél rajta. Majd valamikor pár hét múlva.

Most ne szólj senkinek, mert akkor 10 napot otthon kell ülnöd, és figyeli a rendőrség.

Semmi feltűnősködés. Ez a lényeg.

2020. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja. A chipset meg azért kívánod, mert sós. A só miatt, mert most felborúlt a szervezeted normális háztartása. Nincs ezzel gond.

Gyorsan vegyél egyet no.

2020. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!