Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid-19 házi tesztre elég...

Covid-19 házi tesztre elég egy fél citrom?

Figyelt kérdés

Mindenki letesztelheti magát így? Aki kovidos, az nem érzi az ízeket. Ebből kiindulva, egy fél citromba beleharapunk és ha nagyon citrom ízű, akkor nem vagyunk kovidosak?


Ha meg nem érezzük az ízét, akkor valószínűleg kovidosak vagyunk?



2020. dec. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
xd
2020. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelheted, de nem ér semmit és attól, hogy még érzed az ízét, lehetsz covidos simán.
2020. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem minden Covidos veszíti el a szaglását, és más okai is lehetnek a szaglási érzék gyengülésének.

A citrom savanyúságáért pedig a nyelveden levő ízlelőbimbók a felelősek, amelyeket nem is érint a Covid. Legfeljebb a szagát nem érzed annyira.

2020. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%-os biztonságú teszt.
2020. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

“Aki kovidos, az nem érzi az ízeket.” - nem mindenkire igaz. Én igazoltan beteg voltam, már napok óta köhögtem, mire ez a tünet is előjött.

Szóval ha érzed a citromot, még simán lehetsz beteg, ha nem érzed, akkor pedig lehet a covidon kívül más bajod is.

2020. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Van ennél olcsóbb módszer is. Mindenkit beterelnek egy szobába, valaki befingik, aki nem érzi a szagot, az pozitív.
2020. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ha orálisan kényezted a párodat, és már nem érzed az ízét, egész biztos lehetsz benne hogy egy perverz állat vagy. De a covidhoz nincs köze. XD
2020. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!