Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy baj lehet?

Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
A problémam, hogy jóideje fáj a bal bordám alatt, illetve a hátam. Visszatérő fájdalomról van szó. Néha a bal oldalon is beszúr de az nem állandó csak a jobb és a hátfájás. 20 eves vagyok. A kérdésem az hogy mennyire valószínű hogy hasnyálmirigy probléma mert rettegek. Eddig csak epére gyanakodtam az uh-m 1 hónap múlva lesz csak.

2020. dec. 22. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta fáj kb?
2020. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első a jobb bordám alatt már évek óta fájt de egy két nap alatt eddig elmúlt. Most az utóbbi két hónapba kezdett el tartósan fájni. Ha úgy veszük a probléma kb 4 éve áll fenn.
2020. dec. 23. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem jobb oldalon volt nyomás érzés + fájdalom a bordaív alatt. UH-n 40x50x40 mm-es "valamit" találtak a hasnyálmirigyemen, nyugtattak, hogy időben elkaptuk, nem lesz gáz. Ment a hasam mint az állat, alig volt étvágyam stb, 3 havonta jártam kontrollra azt mondták, ha ott lesz akkor vesznek mintát hogy rák-e. De egyre kisebb lett, már csak 2 évente kell járnom UH-ra, teljesen eltűnt. Szerintem komolyabb volt de a testem legyőzte. Ne halogasd, ha teheted menj el fizetős UH-ra, 20 ezer körül van de nincs sor és egyből van eredmény (pár nap). Ne halogasd menj elébe. Időben elkapva jobb esélyed van bármi ellen. 26F
2020. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!