Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegseg vagy depresszio/...

Cukorbetegseg vagy depresszio/panikbetegseg?

Figyelt kérdés
Sajnos mar par eve kuzdok a depresszioval es a karanten egyatalan nincs jo hatassal ram - viszont par hete erzek magamon ugymond uj tuneteket es teljesen mas (rosszabb) lett a kozerzetem. Sokat szedulok, neha nem erzem a kezeimet, szorongok, feledekeny vagyok es egyszeruen csak furan erzem magam (mostanaban eleg sokszor szokott a semmibol deperszonalizacios erzesem lenni). Eleg eros vashianyom is van, viszont az enyhe szedulesen kivul nem ereztem mast eddig. Van esely arra, hogy ezek a cukorbetegseg tunetei?
2020. dec. 23. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori helyett mi lenne, ha a laborba vennéd az irányt? Anélkül hogyan lehetne ezt megállapítani? Egyébként a semmiből hirtelen biztos nem támad cukorbetegség, annak fokozatosan emelkedő vércukorszint az előzménye, amiről tudnál.
2020. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most került nemrég a Győzike testvére kórházba kezdödő cukorbetegséget diagnosztizáltak nála, én nem vagyok orvos de neki az volt a tünete mintha kiment volna minden ereje hírtelen és kihuzták volna a talajt a lába alol a plázából vitték kórházba
2020. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsere enyhulnek a problemaim, remelem igy is marad. Labort viszont mindenkepp tervezek. Koszonom a valaszokat :)
2020. dec. 29. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél be sokféle vitamint a szervezetedbe szerintem; remélem, jobban leszel. pl gyümölcs-zöldség; multivitaminos üdítő, pl multivitaminos keksz, gabonapehely-szelet, tej,; stb.
2021. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!