Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már HPV-d? Elmesélnéd,...

Volt már HPV-d? Elmesélnéd, hogy mennyi idő alatt gyógyultál meg és milyen kezeléssel?

Figyelt kérdés
HPV 39 van nekem (magas rizikó) + kóros elváltozás + méhszájseb :(

2020. dec. 24. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
A hpv ha bekerül a szervezetedbe akkor kiírtani nem lehet. Nekem szemölcseim voltak. Egy időbe itt ott kinőttek, azokat bőrgyógyász leszedte. Szerencsére már nincs de bármikor kijöhet újra. Az a cink hogy mivel bennem van így bőr dörzsölésével átadom minden partneremnek. Mivel már benned van így te is átadod a partnereidnek minden esetben. Ez pontos infó, két orvos is mondta
2020. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Ezért adják mostmár fiatal korban fiúknak lányoknak a védőoltást. Így nem fertőződnek meg.

2020. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy fertőzödtem meg h be voltam oltva az adott HPV vírus ellen és egyébként pár éven belül elmulhat ezt mondta nekem minden orvos akinél jartam
2020. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is be vagyok oltva de az csak 6 vírustörzs ellen véd, ez ellen pont nem. Nekem nem szemölcsöt okozó van. Hát remélem azért meg lehet gyógyulni és nem lesz méhnyakrákom :(
2020. dec. 28. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert hogy van hpv-d az nem garancia arra, hogy rákos leszel. Rengeteg nőnek van a szervezetébe ilyen vírus. Ők sem rákosak. Rendszeresen járni kell nőgyógyászhoz és kész.
2020. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy itt miskolcon még orvos sincs, nincs rendelés a korona miatt. Keresek egy magánt :(
2020. dec. 29. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem szemolcsot okozó van, fel évente járok cytologiara mert high risk hpv-m van, de egyébként semmi problemat nem okozott eddig
2020. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!