Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bele halhatok a fog gyulladásba?

Bele halhatok a fog gyulladásba?

Figyelt kérdés
Egész éjjel nagyon fájt az egyik fogam, a fájdalom a fülembe és a halántékomba sugárzott és még szuvas is az a fog... Olvastam hogyha tovább terjed a gyulladás akkor halálos. Honnan tudjam hogy nekem tovább terjedt e? Hétfőn megyek az orvoshoz

2020. dec. 26. 14:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Véged.
2020. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

Addig csak a fájdalmat kell kibírnod.Én is 2 hetet szenvedtem.

A húzás fájdalmas lesz ,arra felkészülhetsz.

2020. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Nemhinném, vannak akiknek évekig fáj a foguk. Mindenestre nem egészséges az tuti. Nem jó kockáztatni.
2020. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha belázasodsz, gáz van.


Nekem nemrég a foggyökerem gyulladt be. Gyökérkezelés, mellette antibiotikumot kaptam. Másnap este felhívtam a dokit, hogy az aznapi 4 cataflam mellett is a falat kaparom...

akkor mondta, hogy ha belázasodom, hívjam, mert akkor kórházba kell utalnia (intravénás antibiotikumra, asszem).

2020. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Lehet gáz igen. 2 éve pont újévkor kapott el ugyanez. Éjszaka hűtöttem, víz nélkül majd megőrültem. Reggel gyökérkezelés lett, majdnem fájdalommentes egy korábbi húzáshoz képest.
2020. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Szóval antibiotikumot kéne kapnod, és meg kéne néznie egy fogorvosnak s.o.s.

Valszeg már a gyökér gyulladt (nekem már 2x volt, ugyanilyen fájdalommal, mint neked), az pedig nem fog elmúlni. Addig algopyrin, cataflam.


4-es voltam.

2020. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem rég mértem, lázam nincs és az arcom sincs feldagadva akkor olyan nagy gáz még nem lehet?
2020. dec. 26. 15:28
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

A nővérem az intenzív osztályon kötött ki a gyulladt foga miatt.

Kihúzta az orvos, aztán hazaküldte. Pár nap múlva nem bírta tovább, annyira szenvedett, és elment az ügyeletre, akik azonnal befektették intenzívre, mondván hogy életveszélyes állapotban van. Szájzára volt, és a genny ilyen kis járatokat tört magának az ínyében, már az egészséges fogak alól is szivárgott. A csodájára jártak az orvosok, mert ilyen extrém esetet még nem láttak. Napokig bent feküdt, asszem volt egy szájsebészeti műtéte, meg végig kapta az infúziót.

2020. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami nővéreddel történt :( de ha csodájára jártak az orvosok akkor annyira nem gyakori eset ez halistennek
2020. dec. 26. 15:32
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szerintem is elég ritka, de megeshet. Arra gyanakszom hogy az volt a baj hogy az orvos miután kihúzta, nem tisztította ki, csak hazaengedte gyógyszerekkel. Pedig tudta hogy gennyes góc van alatta.
2020. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!