Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mièrt nem vett komolyan a...

Mièrt nem vett komolyan a háziorvos ?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál mert fáj a hátam,derekam hasam és a bordáim, mellé görcsölni is szokott.

1 hete kezdődött, ünnep miatt most jutottam el a doktorhoz.

Meghallgatta a tüdőmet, azt mondta tiszta megtapogatta a hasam,bordám azt mondta nincs semmi baja. Izomfájdalmat állít,de nem is sportolok most semmit, meg a has fàjdalom meg a görcsnek mi köze hozzá?


A bordafájdalom simán lehet rák is,de még egy röntgenre,vagy ultrahangra se küldött el,hogy kiderüljön nem e csontrák,vagy valami belsőszervi.


Szerintetek ez normális hozzáállás volt tőle? Menjek magánba ?


20/f



2020. dec. 28. 08:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a patikában Milgammát. Nagyon jó gyógyszer, ha valakinek valamilyen ideggyulladás szerű betegsége van, egy hét alatt meggyógyítja. Próbáld ki, szedjél belőle napi 1 tablettát, ha nincs semmi ilyen bajod, akkor sem árt. De egy orvos csak tudja, hogy hova kell küldjön. Fogytál? Ha igen, azt is mondd el az orvosnak.
2020. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!