Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állkapocs kattogás miért van?

Állkapocs kattogás miért van?

Figyelt kérdés
Kattog a jobb oldali álkapcsom ha ki nyitom a szám. Szerintem régóta kattog csak nem vettem figyelembe. Fogszabályoztak még 2013 ba kb. És mostanára ujra elővettem a kivehetős fogszabályozót hogy az első fogam közt behuzza a szünetet. Ha beveszem a fogszabályozót és benne marad akkor el múlik az állkapocs kattogás. Ha ki veszem vissza jön. Miért van ez? Kit keressek fel az állkapocs kattogásra? 18 éves vagyok.
2019. febr. 10. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyanezzel a problemával küzdöttem hónapokig. Gondoltam elmúlik. Aztán egy délután beakadt. Nem tudtam kinyitnyi, csak kb 1 centire. Szóval ne halogasd! Amúgy szájsebészet segitett, azt ajánlom neked is. Nekem gyulladáscsökkentőt adtak. Ez segített, aztán a felső bölcsessegfogaimat kihúzták. Ennek már 2 eve, azóta nem jött elő a probléma
2019. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!