Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegségem lehet? Vagy...

Pánikbetegségem lehet? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Egyre sűrűbben rám jön napközben efajta rosszullét érzés.Koncentracios hiany történik, Különböző kérdéseket teszek fel magamnak, miért születtünk? Mi van ha ma meghalok? Miertelme ennek az egésznek ha úgy is vége? Mi van utánna. Mivan ha nem érem el a célom? Sokszor alvásba menekülők a kérdés elől. És várom hogy holnap nem kattogok ezen. Álltalában munkába , napközben törnek rám ezek a kérdések . A cigirol is leszoktam. Félek befogok kattani. Vagy akár strokekom lehet. Pszichológia dolog lehet ez vagy érdemesebb lenne orvoshoz fordulni? 1 éve fenn álló dolog kb. Köszönöm

#Pánik, stroke
2020. dec. 29. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én panikbeteg vagyok.

4 éve, egyáltalán nem ilyen amit leirsz.

Inkább az a bajod hogy nem elég érdekes a munkád.

Nem foglalod le eléggé magad, ha ezen van időd agyalni.... Túl sok energiád lehet. Csinálj olyan dolgot ami leköt.

Olvasgass ilyen könyveket akár, ha ennyire érdekel :D

24/L

2020. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szorongás.
2020. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség az hirtelen minden indok nélküli erős szívdobogás érzés halálfélelem tömeg és tömegközlekedés iszony,metro főleg betegség beképzelés , infarktus beképzelés halálról gondolatok nagyon rossz betegség bár meg lehet tanulni kezelni sőt meg is kell tanulni ezt agyban elrendezni..ne fordulj orvoshoz mert az rászoktat a nyugtatókra ami nem igazán jó dolog , beszélgessél olyannal aki szintén pánik beteg és már megtanulta ezt kezelni az jobban tud segíteni mint a nyugtatók , jó persze ameddig nem tanulod meg ezt az érzést kezelni lehet szükség lehet stesszoldókra.
2020. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ruszóné válasza:
39%
Szia. Nemfogsz bekattani, nyugi. Ezek kérdések amit sok embert foglalkoztat. Nekem is ez volt a legfőbb kérdésem - mi értelme van élni ha úgy is meghalunk. Annak a jó aki megsem születik címszóval. 🙂 Már másképp látom mert találtam rá választ. Szívesen megosztom a tapasztalataimat 🙂. Írj rám ha lesz egy kis időd. ruszonegazsii@gmail.com
2020. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ mindenkinek :)


Első válaszoló: Sokat olvastam utánna.

De erre igazából nincs válasz. A munkám nagyon is lefoglal, de talán a váltás jó ötlet lehet.


Második válaszoló:

Valóban sokat szorongok


Harmadik valaszolo:

Megpróbálom elkerülni a tablettákat, sport talán segít és az életmód váltás :)


Negyedik válaszoló.

Köszönöm neked is , mindenképpen írok :)

2020. dec. 30. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!