Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek elment az ízlelés/szagl...

Akinek elment az ízlelés/szaglás a koronavírus miatt annak mennyi idő alatt jöttek vissza? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
Sajnos elkaptam én is a vírust, de a mai nappal feloldották a karantént. 16.-án jelentkezett először ez a 2 tünet, és sajnos azóta se érzek semmit...nagyon rossz mert félve eszek/iszok bármit is a hűtőből mert nem tudom, hogy jó-e még vagy már nem. Már betegesen félek attól nehogy valami romlottat egyek/igyak. Más is így volt ezzel?
2020. dec. 30. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 nap után vissza jött.
2020. dec. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 5 nap kb
2020. dec. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó nektek :(
2020. dec. 30. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magam nem fertőződtem meg, de van olyan beteg, akinél 6-8 hónapja áll fenn szaglás elvesztése vagy zavara.
2020. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ismerősnek 1,5 hónapja nem jött vissza teljesen. Sóst érez, mást nem.
2021. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de pl valamit olvastam, lehet, hogy valamennyire ide kapcsolódik, azt én nem tudom; de pl valami olyat olvastam, hogyha pl nincs elég cink a szervezetben; akkor tompább lesz az ízlés, szaglás; tehát esetleg még pl azt lehetne talán megpróbálnod, hogy pl ilyen sokcinkes tartalmú kajákkal próbálkozni (?). Vagy pl nemtom, van-e olyan multivitaminos üdítő, amiben van cink. Szerintem talán van. Tehát én nem tudom, hogy működik -e , de szerintem talán érdemes lehet megpróbálni. Interneten próbálj ilyeneket megnézni; mert ha te pl nemjól vagy; akkor küldjél valakit magad helyett vásárolni; vagy pl futárszolgálattól kérjed akár; én ezeket nem tudom, hogy működik.
2021. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) azóta picit elkezdtem érezni az ízeket, szagokat. Szedek 3000res D vitamint is. Remélem lassan teljesen helyreáll.

Utolsónak köszönöm a tanácsot, utánuk nézek :)

2021. jan. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!