Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 11 napja vagyok COVID 19...

11 napja vagyok COVID 19 pozitiv, de a tuneteim nem mulnak, miert ?

Figyelt kérdés

A tuneteim nem veszesek, csak nagyon nagyon szaraz kohogok, a nyirokcsomoim duzzadtak (faj a nyelés) es hoemelkedesem van 11 napja. (Plafon 37.5 fok volt de 37.00 ala nem megy)


Nagyon gyengenek erzem magam, faradekony vagyok es a vegtagjaim neha fajnak.

Neha raz a hideg es izzadok mint 1 lo , belso lazat erzek mert belulrol langolok.


Ez normalis ?


Mikor mulik el ???


Valami jo tanacs ?



2021. jan. 10. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pihensz rendesen?

Azaz akár napi 16 órákat alszol, folyamatosan fekszel.

Vagy ugyanúgy ugrálsz mintha egészségss lennél?

2021. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egesznap pihenek, nem csinalok semmit viszont nem tudok normalisan aludni.......
2021. jan. 10. 19:58
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem vicces ...
2021. jan. 10. 20:11
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez normális, sajnos ez egy ilyen vírus. Nekem 3,5 hét volt mire nagyjából rendbe jöttem. És nekem is így volt, hogy pihentem egész nap mert nem volt erőm másra, de aludni nehezen tudtam. Próbálj azért sokat feküdni, pihenni, az is jót tesz, akkor is ha nem alszol, és egyél c meg d vitamint. Nagyon mást nem lehet csinálni, majd fokozatosan javulni fog, csak türelmesnek kell lenni. Tudom hogy ez is nehéz, de próbálj megnyugodni, azt mondani magadnak hogy ez most normális, és szépen rendbe fogsz jönni. És majd ha jobban érzed magadat, akkor is figyelj arra hogy csak fokozatosan terheld magadat, egy darabig még valószínűleg fáradékony leszel utána.

Jobbulást! És majd írj még hogy hogy vagy! :)

2021. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lassú a lefolyása, kitartást és jobbulast!
2021. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszi, megnyugtato volt!


Az tenyleg igaz h maradando szivkarosodast / esetleg tudokarosodast is okoz ez a virus ?

2021. jan. 11. 08:41
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Ismerőseimnél nem okozott...
2021. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én 3 hónapja estem át a víruson és a szagokat most sem érzem tökéletesen. 14. napig hőemelkedésem volt nálam a legmagasabb 37,6 volt. Átlagban 37,2 körül volt. Volt amikor én is gyengének éreztem magam de ne agoddj mostmár a 11. nap után helyere kéne gyere nálunk is így volt.
2021. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Kedves kérdező , igen, okozhat károsodást a szívben , tüdőben, májban is pl. Természetesen ez nem mindenkinél fordul elő, de nem ez lenne az első eset és az is lehet hogy akár csak 5-10 év múlva talasztalja egy Covidos beteg ezeket a szövődményeket. Jobbulást kívánok!
2021. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Egyél sok sok levest ami nem zsíros, hanem inkább zöldségleves néha kevés hússal, aztán izzadd ki, és mindent melegen igyál és egyél, tartsd melegen magad főleg ahol éppen fázol (pl ha fázik a mellkasod akkor mellény, ha fázik a torkod sál, stb stb. Ha tudsz kicsit mozgasd magad akkor jobban alszol, de csak ha nincsen magas lázad.
2021. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!