Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 11 napja vagyok COVID 19...

11 napja vagyok COVID 19 pozitiv, de a tuneteim nem mulnak, miert ?

Figyelt kérdés

A tuneteim nem veszesek, csak nagyon nagyon szaraz kohogok, a nyirokcsomoim duzzadtak (faj a nyelés) es hoemelkedesem van 11 napja. (Plafon 37.5 fok volt de 37.00 ala nem megy)


Nagyon gyengenek erzem magam, faradekony vagyok es a vegtagjaim neha fajnak.

Neha raz a hideg es izzadok mint 1 lo , belso lazat erzek mert belulrol langolok.


Ez normalis ?


Mikor mulik el ???


Valami jo tanacs ?



2021. jan. 10. 19:55
1 2
 11/15 Barbell Deadlift ***** válasza:
63%
Próbáld ki a magasabb D vitamin dózist, kb napi 4000 egységet. Hátha attól javulni fog az állapotod.
2021. jan. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszonom
2021. jan. 12. 08:58
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen, maradandó károsodást okoz, mert mikrovérzések tömgelegét hagyja maga után különböző szervekben, a szívben is. Az erek legbelső nagyon vékony rétegét pusztítja, amikből a tüdőben van a legtöbb. Ezért a legelső tünete a légzési tünetek. A szaglasvesztes oka pl. Az orr nyálkahártyáján történő ugyanilyen érkárosodas következménye.
2021. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én múlthéten jöttek az első tünetek. Először kapart a torkom, utána elkezdtem köhögni. Csütörtökön igen szarul voltam, egész áldott nap aludtam, pénteken is csak feküdtem. Aztán a torkom is el kezdet fájni rendesen, tartott valami 3 napig. De vasárnap-hétfő körül már elkezdtem rendbe jönni. Most már lényegében néha köhögök és náthás vagyok. Én nem csináltam semmi különöset, ahogy jött talán most úgy megy. Remélem nem fogom visszakapni.
2021. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
14-es vagyok: még azt kifelejtettem, hogy szagokat és ízeket se érzek úgy hétfő óta.
2021. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!