Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik a Covid-19 vakcina...

Akik a Covid-19 vakcina mellékhatásaival vannak elfoglalva, tisztában vannak azzal, hogy egy sima vény nélküli gyógyszernek milyen mellékhatása lehet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 23:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%

"Ha valaki oltással megelőzhető betegség miatt kerül kórházba, a TB ellenére is legyen önrésze a gyógyításban."


Ki mondta, hogy a koronavírus megbetegedés az oltással megelőzhető? A médiák? Orvosok? Gyógyszerészek? Hablatyolnak össze-vissza.


Majd, ha fél-egy év múlva bebizonyosodik, hogy nincsen súlyos mellékhatás, és exponenciálisan zuhannak az esetszámok, akkor majd elgondolkodom rajta, hogy igazad van. De egyelőre csak parasztvakítás van!

2021. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
24%

"Ki mondta, hogy a koronavírus megbetegedés az oltással megelőzhető? A médiák? Orvosok? Gyógyszerészek? Hablatyolnak össze-vissza."


El lehet olvasni a jelenlegi oltások értékelését, abból kiderül, hogy ha el is kapod a betegséget, a súlyos állapot (= kórházi ellátás) 100%-osan elkerülhető.


Pfizer/Biontech: [link]


Moderna: [link]


Astrazeneca: [link]


Tehát: 95%-ban megelőzhető a fertőzés, a maradék 5%-nak meg a 100%-a nem kerül kórházba.

2021. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
22-es ilyenekkel ne vitatkozz. Szerinted van rola fogalma h mi az h mRNS peldaul? :D Bar beszelhetsz is neki ilyesmirol, ha leraz annyival h csak parasztvakitas az egesz
2021. jan. 12. 21:43
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"22-es ilyenekkel ne vitatkozz"


Akkor kivel? Aki ide, vagy akár egy Facebook-poszt alá kommentel koronavírus ügyben, feltételezheti, hogy nem diplomás gyógyszerészek ülnek a monitor mellett.


Felőlem tarthatsz nekem biológia órát, akkor is az eredmények fognak beszélni. Kutyát sem érdekli, hogy mekkora tudású emberek fejlesztették ki a vakcinát, ha egyszer nem működik.


Ha működik, akkor sem, csak eggyel kevesebb okuk lesz a politikusoknak kijárási korlátozást/tilalmat bevezetni, és jól megszedik magukat a gyógyszergyárak.


Üdv,

egy "ilyen"


#21

2021. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
"Kutyát sem érdekli, hogy mekkora tudású emberek fejlesztették ki a vakcinát, ha egyszer nem működik." És mi van akkor, ha működik, arra nem gondoltál? Eddig nagyon is úgy tűnik, hogy működik. Bár 5% így is elkaphatja, de szerencsére megússza komolyabb következmények nélkül.
2021. jan. 12. 22:01
 26/33 anonim ***** válasza:
73%

"És mi van akkor, ha működik, arra nem gondoltál?"


Leírtam. Akkor sem fog érdekelni rövid úton senkit sem, megszedik magukat a gyógyszergyárak, remélhetőleg végetérnek a lezárások, és folytatódhat az élet.

2021. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
9%

"Felőlem tarthatsz nekem biológia órát, akkor is az eredmények fognak beszélni. Kutyát sem érdekli, hogy mekkora tudású emberek fejlesztették ki a vakcinát, ha egyszer nem működik."


A fenti linkek bizonyítják a működést.


Értem én, hogy billgéc,soros,gyíkemberek,deepstate,gyógyszerlobbi meg a gyúrcsány, de a tudomány nem hit kérdése.

2021. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mert a gyógyszert ha nem akarom nem veszem be, vagy ha belém nyomják, kiköpöm. A gyógyszert nem erőlteti a hatalom, max néhány idióta reklámban látom, amiről átkapcsolok. Aztán a gyógyszerek többsége már elég régóta forgalomban van, az ember tájékozódik az ismerősi köréből is, erről meg még nem nagyon tud. Nem mellesleg a covid vakcina mellékhatásait eltussolják.
2021. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én jobban félek a vírustól, mint a vakcinától, úgyhogy beadatom.
2021. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Az én ismerősi körömben nem volt senki, akit komolyabban megviselt volna a covid. Viszont olyan tapasztalat volt, hogy influenza oltástól nagyon beteg lett az édesanyám. Ezek után nem látom értelmét sem az oltásnak, még akkor sem, ha nem lenne mellékhatása.
2021. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!