Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik a Covid-19 vakcina...

Akik a Covid-19 vakcina mellékhatásaival vannak elfoglalva, tisztában vannak azzal, hogy egy sima vény nélküli gyógyszernek milyen mellékhatása lehet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 23:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
46%
Úgy tudom, hogy az oltóanyagban lévő anyag 3 nap után elbomlik a szervezetben, az alatt meg csak annyit csinál, hogy védett leszel a koronavírusra.
2021. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
52%

A 11-es leírta a tökéletes választ.


"Ez a vakcina annyira új, hogy nem tudjuk a HOSSZÚTÁVÚ mellékhatásait."


Szerintem nézz meg pár videót arról, hogy hogyan működik az mRNS vakcina (ilyen pl. a Pfizeré). Az mRNS nagyon rövid idő alatt lebomlik, ezért is kell -70 fokon tárolni, mert ott megmarad. Gyakorlatilag zéró a valószínűsége bármiféle hosszútávú mellékhatásnak.

2021. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
70%
Ha hosszútávon nem csinál, hogy leszel védett? Ez csak egy kérdés
2021. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
43%
Semmi baj, aki nem akarja nem oltatja be magát, de akkor ne foglalja be a kórházi helyeket, ha emiatt rosszul lesz. Ha ez rendben van, aláírja, akkor mehetünk is tovább
2021. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%
13: Az mRNS utasítja az immunrendszert, hogy kezdjen el antitesteket termelni a bejuttatott tüskefehérje alapján (ez a tüskefehérje az, ami megtalálható a koronavíruson is). A saját immunrendszered által megtermelt antitestek biztosítják a védelmet. Se az mRNS, se a tüskefehérje nem marad meg a szervezetedben. Ha legközelebb megfertőződsz a koronavírussal, akkor az immunrendszered már ismerni fogja a tüskefehérjéje alapján.
2021. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem szoktam csak úgy vény nélküli gyógyszereket beszedni.


Vitaminokat, ritkán gyógynövény alapú gyógyszereket, nagyon ritkán, ha nagyon beteg vagyok, Neo Citrant szedek be.


Az oltással továbbra is szkeptikus maradok. Várok legalább pár hónapot, mert én még nem vagyok biztos benne, hogy ezek a vakcinák beválnak. Akkor se, ha 5000 orvos/gyógyszerész elkezd nekem hivatalos papírokat lobogtatni. Nem szeretnék tesztalany lenni.

Fél-egy éven belül úgyis kiderül, hogy mennyire hasznosak, esetleg veszélyesek ezek a vakcinák.

2021. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
64%

#14


Akkor mégis mire van a TB?


Bármikor mehet kórházba, ha fizeti a TB-t. Eléggé el vagy tájolva.

Egyébként meg senkinek sem kívánom, hogy kórházba kerüljön, mert súlyosabb sérüléssel/betegséggel szinte már csak meghalni megy oda az ember. Főleg az idősebbek állapota romlik hamar.

2021. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
68%
#14 tudod, majd amikor majd a dohányosok, alkoholisták, drogosok nem foglalják be a kórházi helyeket, aláírok egy ilyen papírt. Egyébként most a covid hosszú tavú mellékhatásaira várok. A rövidtávú az volt, hogy 1 hétig simán meg tudtam enn bármit, amit egyébként utálok.
2021. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
14-es ha onnantól nem kell TB- fizetnem akkor oké aláírom :)
2021. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
22%

"Akkor mégis mire van a TB?



Bármikor mehet kórházba, ha fizeti a TB-t. Eléggé el vagy tájolva.


Egyébként meg senkinek sem kívánom, hogy kórházba kerüljön, mert súlyosabb sérüléssel/betegséggel szinte már csak meghalni megy oda az ember. Főleg az idősebbek állapota romlik hamar"



Át kéne alakítani ezt a rendszert. Ha valaki oltással megelőzhető betegség miatt kerül kórházba, a TB ellenére is legyen önrésze a gyógyításban.Ide csapnám még az extrémsportok miatt bekövetkező baleseteket is. De legyenek ingyenesek pl. az SMA oltások, ne kelljen mindenkinek 700 milliót összekuporgatnia.

2021. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!