Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet aranyér?

Ez lehet aranyér?

Figyelt kérdés

Néhány napja megy a hasam, valószínüleg elkaptam valami vírust, mert anyukámnak is ugyanez volt, de neki már elmúlt.

Ami viszont probléma, hogy nekem elkezdett vérezni a végbélnyílásom, véres volt a papír és fájt is, mikor nyomtam.

Ezek aranyér tünetek, de mivel egyidőben jelentkezett a hasmenéssel, nem lehet, hogy az csípte ki a bőrt és a sok dörzsölés sebesítette meg?

Nagyon megijedtem, huszonévesen sem ritka az aranyér és gyógyítani sem lehet. És persze ott van még a rengeteg más betegség amit jelenthet.



2021. jan. 11. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Pfff, 19 éves fejjel nekem is több mint 1 hete jött ki. Épp ugyanezek a tünetek. De nekem érezni lehet hogy van, neked nem?
2021. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy reparonnal kenem de ha belső aranyér akkor szopás mert kúp kell
2021. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
évek óta van aranyerem.. sokkal ijesztőbb lehet, mint amilyen :D 22 éves vagyok, elfogadtam már, ha nagyon gáz, reparonnal kenem.. az orvos is ezt ajánlja
2021. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet vegbelrepedes is.
2021. jan. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!