Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden bőrrák növekedik?

Minden bőrrák növekedik?

Figyelt kérdés
Ha van rajtunk valami fura dolog ami mondjuk már egy-két éve ott van de nem nőtt akkor kizárható, hogy bőrrák lenne?
2021. jan. 12. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül nő, van hogy a színe változik meg.

Beszéltem egy bőrgyógyásszal erről és O mesélte nekem, hogy sokat byonyolodott a bőrrák szűrése. Már apró anyajegy is lehet melanoma... :/

Amit nekem ajánlott az a videodermatoszkopos vizsgálat (mesterséges intelligenciával támogatva).

2021. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Változást kell figyelni, nemcsak szélessége változhat, vastagság, vagy szin. Ha nem változik hónapokig, évekig, nem bőrrák,de nem zárja ki, hogy sose lesz az. Ha változik akkor se feltétlen rák, de akkor meg kell nézetni. Azért is van amit előttem szóló is írt,az a legjobb az mert a gép is a változást figyeli.és pontos.Évente kétszer összehasonlítja,
2021. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!