Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van adat vegán Covid-odokról?...

Van adat vegán Covid-odokról? a vegánok közt kevesebb a fertőzött?

Figyelt kérdés

persze nehéz statisztikát csinálni, de hátha van adat.

vegetáriánust ismerek, aki megkapta, de vegánt nem. Ők talán védettek, mert erősebb az immunrendszerük?



2021. jan. 16. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Én olyan vegánt sem ismerek, aki meghalt volna. Akkor minden vegán halhatatlan?


Nem.


Ez egy tipikus érvelési hiba: személyes kétely. [link]

2021. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Vagy talan csak kevesebb vegant ismersz, mert kevesebb vegan van. Vagy talan a veganok altalaban fiatalabbak, igy nagyobb esellyel megy rajtuk at a virus tunetmentesen, igy nem tudsz rola.


Persze a vegansagnak lehet vedo hatasa, ha ezek az emberek kisebb esellyel tulsulyosak vagy magas a vernyomasuk, stb. Szoval a vegansag ilyen szempontbol vedelmet adhat.

2021. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt egyebkent is hulyeseg lenne vizsgalni, mert attol meg, hogy valaki hust eszik, figyelhet az egeszsegere es nem zacskoslevesen el. Illetve veganok kozott is van olyan, aki meg egeszsegtelenul etkezik, hiaba nem eszik allati eredetu eteleket.
2021. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Én vegán vagyok és inkább negatív távolságot tartottam egy covidossal, miközben egy fedél alatt is éltünk. Semmi tünete nem volt a fertőzésnek, ha volt.

Mondjuk én sose vagyok beteg.

2021. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!