Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék ennek érdekében?

Mit tehetnék ennek érdekében?

Figyelt kérdés
Anorexiás voltam,már nem kezelnek.De azthiszem megint vékony lettem,mert részben ezt akartam,ezért elkezdtem enni és már meglátszik a lábamon és hiába próbálok nem odafigyelni erre,se tükörbe nézni olyan nehéz,mert érzem,de nem akarom hogy összeérjenek a lábaim.Persze mások még mindig vékonynak tartanak,és tudom,hogy híznom kell,de úgyérzem képtelen lennék elviselni ha összeérnének a lábaim.Nem érzem magamat rosszul,csak a tanulás kicsit nehéz,de persze lehet az az oka is,hogy nyári szünet van és elhanyagoltam egy kicsit.5 hónapja vegán is vagyok,ezzel az étkezéssel kicsit jobban megvagyok barátkozva.Tömegnövelőt,ún.Nutridrinket is szoktam fogyasztani hízásom érdekében,de folyamatosan rosszabbul vagyok,nem testileg, hanem lelkileg.Újra kezdek undorodni az egész lényemtől és ne próbáljátok bemagyarázni nekem,hogy a pszichiátria segít mert voltam ott,és ott még rosszabb volt,ebből egyedül kell kikászálódnom valahogy ...csak azthittem könnyebb lesz.Beszélni a családom bármelyik tagjával sem lehet erről,mert hülyének fognak nevezni,tudom.Pszichológust több okból sem szeretnék.Csak elviselhetőbbé szeretném tenni a folyamatot...

2016. júl. 29. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Agykontroll tanfolyam szerintem segítene 😉
2016. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsod...
2016. júl. 30. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy jó kineziológust javasolnék. Pszichiátria, gyógyszerek, kórház semmit sem segített, sőt, még rontott is az állapotomon. (Pánikbeteg és szociális fóbiás voltam.)

A kineziológus viszont nekem segített.

2016. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!