Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám kikúrálni magam...

Hogyan tudnám kikúrálni magam a jövőhétre, egy vasárnap alatt??

Figyelt kérdés
Megfáztam.. és mához egy hétre lesz a felvételi.. és nem szeretnék a pótfelvételivel szórakozni.. Pokolian fáj a torkom a fülem és taknyos vagyok, lázam nincs de nagyon rosszul vagyok. Neocitránt, vitaminokat, lándzsás útifűszirúpot és mézes teát eszem/iszom mint állat. Egésznap feküdtem kétszer el is aludtam. Édesanyám már sót is melegített a fülemre.. kérlek aki tud hasznos gyógymódokat az segítsen!! Bármit megteszek, hogy hétfőn mehessek suliba!! Előre is köszönöm!!

2021. jan. 16. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Házipálinka😊
2021. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Sajnos segíteni nem tudok csak annyit, hogy jobbulást, és sok sikert kívánok neked a felvételihez. És remélem, hogy meggyógyulsz, hogy ne kelljen a nehezebb pótfelvételit írni.
2021. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"jövőhétre, egy vasárnap alatt??" "és mához egy hétre lesz a felvételi.." Írnék normális választ is, de akkor most újra: Mikor lesz az a felvételi?
2021. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem leszel jobban, muszáj lesz eljátszanod hogy jól vagy, különben haza zavarnak a korona miatt. Ha még lázas leszel, vegyél be előtte lázcsillapítót (nekem a Nurofen szokott beválni, de biztos van rá valami alternatívátok otthon), ha fújod az orrod, akkor pedig orrspray.
2021. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha jól tudom, akkor január 23-án írják szombaton.
2021. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Angel3000 ***** válasza:
Szia! C vitamin 1000 mg, és lehet kapni a Gyògyszertàrban egy antibiotikum tartalmù szopogatòs pasztillàt, ami nagyon jò fàjos torokra!
2021. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a felvételit 23.-án írjuk! Köszönöm a jókívánságokat de legfőként a "6."választ!
2021. jan. 17. 00:29
 8/11 anonim válasza:
Fülre jó a cataflan, az orvos is azt szokott adni. Vény nélkül a cataflan dolo-t lehet kapni, abból 2 szem kell mert felé olyan erős, mint a vényes. És nekünk a kakukkfüvet köptető jobban bejön mint a lándzsás utifű, az jól oldja a nyákot, folyósabb lesz, könnyebben kifújod. A füled is valószínű attól fáj, hogy rá ment a hurut. És torokra a doritrocin szopogatós tabletta, az antibiotikumos picit.
2021. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
*dorithricin a neve
2021. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyébként szerintem hétfőn még semmiképp se menj, pihenj, pár napot a szülő is igazolhat. Ha vírus több esélyed van, hogy ha pihensz pár nap alatt elmúlik. De ha pótit kell írnod se csüggedj, betegen nem jó írni, több pontot is veszíthetsz miatta ha nem vagy formában, nem tudsz koncentrálni, rosszul vagy. Van amikor a pót könnyebb, mint az eredeti.
2021. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!