Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám kikúrálni magam...

Hogyan tudnám kikúrálni magam a jövőhétre, egy vasárnap alatt??

Figyelt kérdés
Megfáztam.. és mához egy hétre lesz a felvételi.. és nem szeretnék a pótfelvételivel szórakozni.. Pokolian fáj a torkom a fülem és taknyos vagyok, lázam nincs de nagyon rosszul vagyok. Neocitránt, vitaminokat, lándzsás útifűszirúpot és mézes teát eszem/iszom mint állat. Egésznap feküdtem kétszer el is aludtam. Édesanyám már sót is melegített a fülemre.. kérlek aki tud hasznos gyógymódokat az segítsen!! Bármit megteszek, hogy hétfőn mehessek suliba!! Előre is köszönöm!!

2021. jan. 16. 19:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A további válaszokat is nagyon köszönöm! Cataflan tényleg hatott a fülemre. C vitamint meg vettem be és ma már jobban is érzem magam mint tegnap. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2021. jan. 17. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!