Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy legyek beteg?

Hogy legyek beteg?

Figyelt kérdés

TUDOM, NE AKARJAK BETEG LENNI!!!!


Már napok óta rosszul vagyok, fáj a hasam, a fejem, a torkom, szédülök, fázok, ráz a hideg, gyenge vagyok, nem tudok aludni stb...


Anyukám így nem enged el orvorhoz, hogy nem produkálok semmilyen tünetet. Edzésre is mennem kell, érzem, hogy nem teljesítek úgy. Ha lebetegednék és lenne egy hetem felépülni rendesen és kipihenni magamat akkor utána jobb lenne.



Ui:Nem vagyok beteges típus. Még amikor meg van, akkor is ott vagyok az összes online tesin. Nem hiányoztam egy órát se.



2021. jan. 17. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Kapd össze magad a sajnáltatás helyett.
2021. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért akarsz beteg lenni? Hagyd ki az edzést, és kész. Nem kötelezhetnek rá.
2021. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

xddd hős vagy cica :D Összes online tesin. Kisültem.


Mondjuk csak mondd meg anyádnak hogy beteg vagy, le vagy gyengülve és álljon le, mert az egészségedre megy amit rád erőltet és ennyi. Nem ő az isten, hogy mindent megszabjon neked. Bár a kérdés után én is kétségbe vonnám a viliditását a mondandódnak, deha igaz, akkor állj ki magadért.

2021. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy? Saját magadtól is elmehetsz szerintem.

Amúgy nekem bevált a teába lógatott lázmérő,hogy lázat mutasson,csak figyelni kell,hogy ne nagyon sokat mutasson.

2021. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 17 éves vagyok.


3! Vagy fiú/férfi vagy, vagy még nem menstruálsz, vagy egy Isten kedvenc vagy, és sose fáj a hasad. Azért amikor folyik belőled a vér, görcsöl a hasad, szédülsz és alig tudsz enni nem az első gondolatod a férfi tesitanárodnak azt videózni, ahogy 20 perceket futsz vagy 150-et guggolsz.

Anyukám nagyon maximalista, elvárja, hogy sose hiányozzak, mindenből 5-ös legyek és emellett heti 6-8 órát eddz (félre értés ne essen imádom, de néha nincs hozzá energiám)



Egyedül nem nagyon enged el orvoshoz

2021. jan. 17. 14:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne, ha csak “kijönne” a migrénem, mert akkor szoktam hányni.
2021. jan. 17. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

jajj bele ne halj :D igen 24/F vagyok, és ennél sanyarúbb sorsokat is túléltek már emberek, mint hogy fűtött szobában kamutesizel. A suliban sem értettem soha a l áynokat akik kamu lógtak hogy megvan. Barátnőmnek plsosem voltak fájásai, az utóbbi 1 évben jelentkezik fájás, de az sem sok, simán edzünk. És kicsit keményebben mint akamutesid. Na meg hozhatnám a volt rendőrsulis osztálytársnőim, picit keményebb időket lazán éltek át mint te, szóval szerintem a hisztit fejezd be. Nem te vagy a se a világ közepe, se nem vagy sajnálatra méltó, hiába sajnáltatod magad.


Hát amit meg elvár nem normális, mondd meg neki és embereld meg magad és állj ki magadért, továbbra is ennyit tudok tanácsolni. Vagy ha nem teszel semmit, akkor fölöslegesen sír a szád. A gyakori kérdések nem arról szól hogy idejössz sírni és meghallgatunk, megsimogatjuk a fejed, hogy semmi baj kicsim, megértünk, hanem válaszolni próbálnakaz emberek, szóval nemkéne meglepődni azon, hogy bárki elmondja a véleményét vagy tapasztalatát és nem a putyulgatást kell várni.


17 évesen meg kit érdekel, hova enged? 16 évesen kezdtem el bulizni járni, akkora már kifejlődik az emberben egy saját személyiség, tudja mit szabad mit nem satöbbi, ott már csak a jogi korhatár, 18 év miatt nem számít felnőttnek, nőjj fel és menj el dokihoz, irasd ki magad. Nem kell elengedjen senki, nem a kutyája vagy szerintem, hanem egy önálló meberi lény, ugyan olyan, mint anyád.

2021. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyrészt, higgadj le, mert egy rossz szavam nem volt hozzád, te pedig már önsajnáltatós f*sznak hordasz el. Nem tudsz rólam semmit, mi alapján ítélkezel?


Minden lánynak más a menstruációja, igen is van, aki nagyon rosszul van, és nem lógunk. És nem bent a fűtött szobában futok coopert, hanem kint, hóban, -5 fokban.

2021. jan. 17. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
16 éves lány vagyok. A mensi első 1-2 napjában olyan szarul vagyok, hogy néha mozdulni alig bírok. Mégsem rinyálok a tesi miatt, mindig részt veszek minden órán, sportolok is, ez nem kifogás a mozgásra! Tanulj meg együtt élni vele, nem siránkozni miatta. Nő vagy, fogadd el.
2021. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!