Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hány év után lehet jogosítvány...

Hány év után lehet jogosítványom ha epilepsziás vagyok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi roham: nem rendszeres azaz évente, kétévente háromévente fordul elő


Az eeg azért egy érdekes kérdés, mert lehetséges hogy abban az 1 vagy 24 órában nincs semmi jele az epilepsziának de ezen kívül még előfordulhat. Szóval egy negatív eeg mellett is ugyan úgy szedned kell a gyógyszert. ahogy előttem írták muszáj őszintének lenned az orvosoddal, pontosan elmondani mikor voltál rosszul, mert ezzel másokat veszélyeztetsz. Olyanokat akiket hazavárnak.

2021. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%

Én is epilepsziás vagyok. Nekem 4 év után adta meg az orvos az engedélyt, hogy meg csináljam a jogosítványt.

Ennek már lassan 10 éve és azóta is tünetmentes vagyok.

Olvastam, hogy itt páran nagyon ellene vannak hogy egy epilepsziás ne kapjon jogsit, mert mások életért is felelős.

És mi van azokkal akiknek valamilyen szív problémái vannak? Bár mikor kaphat egy szívrohamot.

2021. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!