Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covidos vagyok. biztos, mert...

Covidos vagyok. biztos, mert a Barátaim között már mindenki az, viszont nem akarom bejelenteni, mert ha PCR tesztet csinálnak és pozitív és kiragasztom a cetlit, a szomszéd cigányok megöllek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én bejelenteném szívesen, de ez a cetli ez nem játszik, a szomszédom a cigányok laknak nem a jobbik fajta és tuti Hogy megölnek. Már a másik cigány szomszédot is meg akarták ölni, aki coronavírusos volt, mert hogy miattam fog meghalni a nagymama. ( biztos átköpi a vírust az utcán és a házakon meg a telkeken) Sajnos a tulajdonos eladta a telkét darabokban és így tudtak odaköltözni, jelenleg egy Fa és ytong tároló szerüségben laknak, amit átalakította, Meg mindenféle pokróccal letakartak borzalmasan néz ki. Rajtuk kívül még egy cigány szomszéd van de ő rendes. Nem a legszarabb környék.(volt)

2021. jan. 22. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell bejelenteni? Maradj otthon 10 napig, meggyógyulsz és kész.
2021. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A családban először anya lett covidos, munkahelyről hazahozta. Később én is az lettem, és se akkor, amikor miatta jöttek ki tesztelni, se akkor amikor miattam, nem került ki cetli a kerítésre. Ez nem tudom mitől függ, de mi már karanténban vagyunk lassan egy hónapja, és semmi cetli nincs kirakva, nem is szóltak hogy rakjuk ki, és nem is rakták ki ők sem. Ezt furcsálltam is.

Na most vagy az lehet, hogy ezt az önkormányzat helyileg határozza meg mindenhol, és nálunk pont nem vezették be (amit kétlek mert hallottam hogy a városunkban a járvány elején volt már kirakva valahova) vagy már szimplán olyan sok az eset, hogy nem tartják fontosnak kitenni.

Én úgy gondolom hogy a járvány elején ez még jó ötletnek tűnt, aztán mivel naponta annyi eset jött hogy konkrétan teletapétázhatnák a fél várost papírokkal, ezt elhagyták.

2021. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a halál a biztos.
2021. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak?
2021. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Gyengébbek kedvéért. Kezdetektől fogva csak akkor kell plakátolni, ha hatósági házi karanténban vagy. Ebben akkor vagy, amikor belépsz az országba és a hatóság karanténba vág.

Ha az orvos vág karanténba az járványügyi elkülönítés. Nincs plakátolás.

2021. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!