Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a lábujjaim között viszket...

Ha a lábujjaim között viszket és be is pirosodik az mitől lehet?És hogyan kezeljem hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Nagyon viszket a kislábujjam és a középső lábujjam között és piros is.Tudom,hogy nem kéne vakarnom,de nem bírom ki hogy ne vakarjam.Viszont a lábam nem izzad és nem is büdös.Zuhanyzót többen használják,és én mezítláb szoktam zuhanyozni nincs rajtam papucs.Lehet hogy ez a gond?

2021. jan. 22. 19:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9 nekem nem sárga a körmöm csak a lábujjaim között viszket nagyon.
2021. jan. 22. 20:03
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan kezeltesd valamivel, mert te is torz külsejű szörnnyé változol, és öltözői padokat fogsz kitépni a helyükből.
2021. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Szinte fix hogy ekcéma
2021. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13 és az miben különbözik mint a körömgomba?
2021. jan. 22. 20:08
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverjük a szezont a fazonnal a bőrgomba és a körömgomba nem ugyan az, és nem is ugyan az a kezelése, bőrgombára tökéletes a canesten de ha a patikusnak mondod hogy gombás a lábujjad közt mit tud ajánlani fog segíteni.
2021. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!