Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS, ha egy agg személy...

Blue Child kérdése:

SOS, ha egy agg személy 2-szer kap sztrókot 1 éven belül és a 2.-at is túléli, annak mennyi ideje van még hátra?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat. Sajnos sehol nem láttam hozzá hasonló esetet, nem is olvastam/hallottam róla.
2021. jan. 25. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ameddig nem hal bele egy késöbb bekövetkezöbe, vagy valami másba!
2021. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhá, köszi! Jól bírja az öreglány, de tényleg vészes az állapota. Nagyon szerettem. Nem akarom elveszíteni, de már beletörődtem. Akármi baja volt, akárhányszor súlyos műtétjei voltak, mindent túlélt. Az első sztrókja megse kottyant neki. Még csak kórházba sem került tőle, de még csak neurológisi szakrendelésre sem, egy későbbi véletlen agykoponya MRI mutatta ki nála, hogy 1-en már túlesett. Nem látszódott rajta semmi, láttam. A szeme egyforma volt mindkettő, a beszéde és a járása is korához képest teljesen normális volt. Na most mondjuk a beszédje nagyon rossz és ágyhoz "kötve" infúzión van.
2021. jan. 25. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nem attól függ hogy hány stroke érte hanem hogy az agya melyik területét és milyen károsodással, mekkora volt időben elkapták és kezelték vagy későn. Többet is túl lehet élni, de van aki az elsőbe belehal. Ha olyan mértékű a károsodás akkor sajnos nem lehet rajta segíteni, de stroke utan is lehet teljes élete ha olyan területet ért olyan mertekben.
2021. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jan. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!