Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel az anyajeggyel kellene...

Ezzel az anyajeggyel kellene foglalkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt egy évben nőtt ez az anyajegyem az egyik mellem alsó részére (felül egy elég hasonló szintén van). Egy éve szültem, még szoptatok (ez az anyajegy hormonális növése miatt lehet érdekes).

Igazából elég kicsi, de azért ott van, és nem vagyok biztos benne, hogy ez lehet olyan anyagjegy, amire fokozottan kellene figyelni, vagy sem?

Minimálisan, de kidomborodik, és több kisebb sötétebb anyajegy is látszódik benne.

Egyébként 25 éves vagyok, egészséges, világos bőrű, jellemzően nincsenek anyajegyeim (ami van az halvány, pici, nem “gyanús”).


Köszönöm a válaszokat!


[link]

[link]



2021. jan. 28. 21:33
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mindenkinek nőnek anyajegyek az élete során. Nem vagyok bőrgyógyász, de ez nem tűnik egyelőre rosszindulatúnak, figyelgetni kell.
2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi!
2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisnak tűnik. Ha mondjuk 1cm körülire nő, akkor kell elmenni bőrgyógyászhoz. De egyébként nem árt néhány évente egy bőrgyógyászati szűrés, ha az megnyugtat, akkor menj el, bajod nem lesz tőle.
2021. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell aggódnod miatta. Nekem is vannak ehhez hasonlo kisebb anyajegyeim,en azert amikor megyek kontrollra,akkor biztonsag szerint ezeket is meg szoktam mutatni a borgyogyasznak.
2021. jan. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!