Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni és egyáltalán...

Mit lehet tenni és egyáltalán mitől lehet, ha negyedik napja kínoz nagyon a derékfájás?

Figyelt kérdés

Ennyire még soha életemben nem fájt a derekam, ma konkrétan kb. fél óra kellett hozzá, hogy valahogy kikecmeredjek az ágyból, addig szinte gondolkoztam, hogyan tudnék egyáltalán. A fő probléma ezzel van, ha ágyban vagyok, egyszerűen nagyon nehéz fölkelnem. Persze a lehajlás is gondot okoz nagyon.

Nem tudom mi lehet, vagy ez valami becsípődés lenne? Elég furán érzem magam, lehet rosszul érzem, de mintha egy nagy rándítás kellene és talán helyre jönne. De abba meg belehalnék. Mondjuk így is.

Gondolom a jelentősebb túlsúly (+30-40 kg) miatt lehet az egész.


30F


2021. jan. 30. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, egy hetig nem tudtam kiegyenesedni egy rossz mozdulat utan. Pihentesd, semmikepp se rangasd. Ha tudsz, kicsit setalj a lakason belul. 30/F
2021. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na jó, de ha föl se bírok kelni az ágyból reggel??


Néztem egy-két videót, próbáltam megcsinálni, már amennyire értek hozzá, de egyelőre nem érzem hogy használtak volna. Sokra megyek vele, ha megint nem tudtam fölkelni a padlóról.


https://www.youtube.com/watch?v=7-EkqHMovns


https://www.youtube.com/watch?v=_6RBhcrJkd8

2021. jan. 30. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Pihenjél akkor, adj neki idot, ahhoz nem kell felkelni. Ha nem javul 1 heten belul, akkor orvos.
2021. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reggel ki nem akar felkelni, főleg ha a fájdalom miatt kényelmetlen már maga a fekvés is?
2021. jan. 30. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kelj fel bmeg:D Nem fog a problema egyik naprol a masikra elmulni. Probalod itt az egyetlen mozdulatokat, az lesz a vege, hogy rosszabb lesz a problemad. Szvsz.
2021. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem egyik napról a másikra, mert ez már a negyedik nap, leírtam.

Ezek pedig sokat segítettek sok mindenkinek, ahogyan azt írják.

2021. jan. 30. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!