Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek szülés...

Van itt olyan, akinek szülés után hónapokkal iszonyú térdfájása jelentkezett? Mit szedtél rá? Porcépítő, gyulladáscsökkentő nem használ. A derékfájásról (ha egyáltalán az fáj) nem is beszélek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Térdfájásom szerencsére nincs! De a derékfájás az megmaradt! Kobralgin kenőccsel szoktam neki, és az általában használ. Szülés előtt semmi ilyen jellegű problémám nem volt! Most meg minden reggel hát és derékfájással ébredek!
2010. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után volt iszonyú térdfájásom, amikor éjszaka többször is kelnem kellett és ülve szoptattam, nem tudtam kipihenni magam. Nem lehet hogy neked is ezért van? Ha ezért, akkor próbálj meg fekve szoptatni vagy kinyújtott lábbal az ágyban és ne széken ülve. A derekam is fájt sokáig, de sajnos nem segitett rajta semmi, csak akkor múlt el miután a lányom hagyott végre éjszaka rendesen aludni.
2010. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: én már nem szoptatok sajnos, 3,5 hóig tudtam csak, most 11 hós a lányom, és csak guggolásnál jelentkezik ez a fájdalom.

Ma kiderült, a leletemből, hogy kezdődő gerincsérvem van, jövőhéten idegsebészhez megyek, meglátjuk milyen kezelést ajánl.

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 7. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!