Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom ? Valami...

Mi lehet a bajom ? Valami mentálisan ?

Figyelt kérdés
Tegnap is így éreztem magam, Rossz a közérzetem,észre se veszem de a hasam görcsösen be van húzva,össze szorítom a fogaimat,jég hideg a kezem lábam és izzad a tenyerem ez pár órán át tart.. Utánna elmúlik és a régi vagyok. Ilyenkor nem bírok inni, enni főleg mások előtt nincs úgy semmi a fejemben,hogy jaj nagyon ideges vagyok semmi.. Ez csak úgy jön. Sóhajtozom. Ha elalvás előtt van ilyenem akkor rándul a fejem,kezem lábam felváltva vagy ami a legrosszabb nyögök és erre felkelek. Mi lehet a bajom? Nagyon félek már. 23L

2021. febr. 4. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség?
2021. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Feltétlen muszáj orvoshoz menni ezzel?
2021. febr. 4. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Amputált lábbal sem feltétlen muszáj, de ajánlott. Ha vállalod a felelősséget, akkor egyáltalán nem muszáj menned.
2021. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!