Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napja koronás vagyok mit...

2 napja koronás vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 napja koronás vagyok és nagyon depresszióba estem. 22 éves vagyok. Folyik az orrom és kicsit fáj a torkom. Nagyon félek mert van egy kis fiam és nem szeretném magára hagyni :( nagyon félek attól hogy leállnak a tüdeim. Óránként rámtör a pánik és a rohamos sírás. Nem tudom mit csináljak már kivagyok idegileg. :( mindenhol csak azt látom, hallom hogy mennyien haltak bele stb.
2021. febr. 5. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
És honnan tudod, hogy koronás vagy?
2021. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Várd meg, amíg meggyógyulsz, aztán kezeltesd a panik betegsegedet.

Amennyiben troll vagy, talalj ertelmesebb elfoglaltsagot magadnak.

Szeptemberben voltam koronás, a szaglasom reszben elment, de elek, virulok.

2021. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam teszten mert elegge fajt a torkom és az eredmény pozitív lett. De mar azota a torokfájás elmúlt. Csak az orrfolyás maradt.
2021. febr. 5. 15:57
 4/20 anonim ***** válasza:

Teszteltek is? Vagy miből gondolod, hogy covid?

Mindenesetre ha tényleg korona,akkor is szinte biztos, hogy nem fog leállni a tüdőd ettől főleg ha 22 éves vagy és csak ennyi tüneted van egyelőre. Nem lesz semmi baj. Vagy túl leszel rajta ennyivel, vagy egy ideig rosszabbul fogod érezni magadat, de meghalni akkor sem fogsz.

Máskor is ilyen pánikolós vagy, vagy csak most?

Ne olvass most híreket. Pihenj, és próbálj megnyugodni. Jobbulást!

2021. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat, csak most láttam, hogy pozitív lett a teszt (előző vagyok). Akkor az első sort hagyd figyelmen kívül.

De biztos minden rendben lesz! Majd írj hogy hogy vagy :)

2021. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen teszteltek tegnap. Máskor is ilyen pánikolos vagyok de most nagyon rámjött. Köszönöm a tanácsokat.
2021. febr. 5. 16:06
 7/20 anonim ***** válasza:
Nyugika, a halalozasi arany 3%, 22 evesen pedig ennek a toredeke.
2021. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A gyerekeim apja 66 évesen lett pozitív coronás, két hétig érezte magát valamennyire betegnek, azután rendbejött.


Te ilyen fiatalon még könnyebben átvészeled, ha nem meséled be magadnak, hoy belehalsz.

2021. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A halálozási arány helyesen 0,3%.
2021. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9

Forrás?

2021. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!