Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem bírok ráharapni a koronás...

Nem bírok ráharapni a koronás fogamra, annyira fáj, mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve tettké fel, egy kis darab le volt törve a hatos tömött fogam ól, de nagyon megbnátam, ennyire még semmit sem. Anyám meg a fogorvos beszélt rá...


A második korona lett csak jó, akkor először ideiglenesen ragasztotta fel... Mindog szóltam neki, hogy magas, csiszolt belőel, de a végné kilyukasztotta... Mai napig kellemetlen, mert magad, de időcel megszoktam... Na szóval, két hónapig volt ideiglenesen "gyógyszerrel" felraasztva, mert mindig visszaküldött, h ogy csak véglegesen, kakor tudja, mikor megmozdul az ideiglenes ragasztás... Utána meg lecsesztek, hogy későn menetem vissza...


Mai naoig kellemetlen, ez pár napja van, hogy nem tudok vele enni... Az, hogy ott folyamatosan kellemetlen szagú a szám 3 éve, megszoktam, de most ez is... Ki tudja, nem-e ment alá, az étel... Le


2020. jan. 16. 22:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Le akartam szedetni akkor is, de azt mondta, hogy elveszne a fogam is... Mert csak úgy tudná levenni.


Az egyik legjobban megbnát dolog az ~letemben, nagyon rossz fogaim vannak, pluszban a hatosok katasztrófák, mert anymá azt hitte rá gyerekként, hogy tejfog...

2020. jan. 16. 22:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Alig lehet érteni, mit akarsz mondani, annyi hiba van az írásodban. Különben meg menj el egy másik fogorvoshoz, ne ehhez kóklerhez.
2020. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok írni ezzel a telefonnal...
2020. jan. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!