Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Panelházunkban a közvetlen...

Panelházunkban a közvetlen szomszédom koronás. Mi az istent csináljak?

Figyelt kérdés
Ráadásul még drogos is. Egészségügyileg sem lehet toppon az ürge...

2020. okt. 1. 18:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
A lakásaitokkal közös falakat másfél méterre ne közelítsd!
2020. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
93%
a betonon meg nem megy keresztul a tudomany jelenlegi allaspontja szerint... fertotlenitsd le neha a dolgokat amihez hozzaerhetett es mindig viselj maszkot a lepcsohazban is. Hazartve kezmosas...
2020. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem költözz el
2020. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
mégis mit? semmit. Hogy képzelted, hogy el tudod kapni a cseppfertőzéssel terjedő vírust a falon keresztül?
2020. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom attól tart a kérdező, higy nem fogja betartani a karantént a szomszéd.
2020. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy egy drogos állat, talán még dealer is...A szabálykövetés nem az erőssége. A rendőrök állandóan járnak hozzá, akik tévedésből sokszor az én kaputelefonomat nyomják meg. Én engedem be őket...
2020. okt. 1. 19:08
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
Ne parázz, hidd el neki, sokkal rosszabb, mint neked, hogy megfertőzödött
2020. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Hellmano ***** válasza:
74%
Lehet már átfúrta a falat és ott juttatja át neked a kis koronákat :)
2020. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
Rántotta?
2020. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Amíg nem hozzád megy át, addig nincs miért pánikolnod.

Ha sokat mászkál kint, a lépcsőházban szellőztessetek, ha bukóra lehet nyitni az ablakot, hagyjátok úgy.

A közös szellőzőket, ha ajtajuk van, csukd be. Ha nem lehet lezárni, akkor azokat a helyiségeket minél rövidebb ideig használd.

A lépcsőházban a korlátot ha nem muszáj ne fogdosd, időnként fertőtlenítsd le, bejárati ajtót, kapucsengőt, saját kilincsedet (amit az utcáról bejőve megfogsz) szintén. Utóbbiakhoz miután hozzáértél, fertőtlenítsd a kezedet, és igen, amint hazaértél, kézmosás, ahogy eddig is.

Nem nagy dolgok. Semmi pánik. Ha el is kapod, szerintem kb biztos lehetsz benne, hogy nem ettől a szomszédodtól kaptad el, hiszen semennyi időt nem töltötök együtt, nem vagytok egyszerre ugyanazon a helyen. Szinte bárki, akivel találkozol, veszélyesebb rád.

2020. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!