Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért öklendezik anyú mindentől?

Miért öklendezik anyú mindentől?

Figyelt kérdés

Az (örökbefogadó) anyukám 69 éves s ha hátúl mossa a fogát is öklendezik s az az érdekes hogy fogmosástól nem csinált úgy fiatalabb korában. 23 évesen is mikor kivették a manduláját a nyál meg a vér a torkára ment s oklözött. Meg ma volt egy beszédtéma hogy gyomortükrözést nem vállalna be mert ott is oklondozne. Nem értem miért ilyen kényes anyu torka. Lehetséges hogy ( 1952- ben született a váradi hegyen s magyar) defektes torokkal született s mivel nagyar többségü volt nagyvárad ezért el volt maradva fejlődésben s nem vették észre hogy anyu öklöndözös torokkal született s műtéttel tágitottak volna rajta. Vagy anyú szülei mivel földet műveltek azért oarasztok voktak s nem vették észre hgyy a gyerekük öklendezős? Én csak anyut ismerem ilyennek, a lapos gyógyszert is nehezen nyeli le, megtapad neki. Jobb lett volna ha nem is a partiumban születik anyú hanem a Kárpátokon túl Ploieșt, Bukarest vagy Moldiva fele, ott a románok csak felyletebbek mibt ez a magyar rész s észrevették volna anyunak mikor megszületett vagy valamelyik oltáskor gyerekkorában hogy öklendezős a torka s a szüleit kötelezték volna hogy műtéttel anyunak a nyelőcsővét, torkát tágitsák ki. S akkor most nem öklöndözne.

Vagy lehet ez genetikai defekt is...Ezeket kérdezem de ha kérdőjelet teszek a végete akkir nem írja ki a kérdést.


2021. febr. 6. 01:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A fogorvosnál is öklendett mikor a mintát tették a szájába a protézishez. Szerintetek vannak még ilyen öklöndözősek mint anyú a világon? S nem pszihésen beszéli be magának hanem tényleg öklend.
2021. febr. 6. 01:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, érzékenyebb garata van.
2021. febr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos érzékeny. Én is ilyen vagyok, még fültisztításnál is öklendezem..
2021. febr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Benyelte a néger dárdát még fiatal korában,aztán azóta kapar...
2021. febr. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mitől érzékenyebb? S Nagyvárad hogy lehetett 1952- ben ilyen elmaradott dlsúrmó város hogy anyúnál az orvosok nem fedezték fel s nem kényszeritették a szüleit hogy műtessék meg? Bukarest meg a Regát biztos sokkal jobb lehet ilyen téren.
2021. febr. 6. 01:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert az érzékenyebb érzékelés az nem betegség, hanem egészség. Egészségesebb, mint a kevésbé érzékenyek.
2021. febr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fokozott garatreflex a jelenség becsületes neve, én is, férfi létemre szenvedek tőle. Sajnos így vagyok bekötve, egy fogtömés is rémálom a számomra.
2021. febr. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb garat. Vagy gyomorsavtúltengés.
2021. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kúltúrált válaszokat.
2021. febr. 6. 09:49
 10/11 anonim ***** válasza:

" mivel nagyar többségü volt nagyvárad ezért el volt maradva fejlődésben"

.

Miket beszélsz te összevissza?

2021. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!