Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan próbáljam a másféléves...

Hogyan próbáljam a másféléves fiamat rávenni arra, hogy azt egy amit mi? Nem akarja a darabos kaját elfogadni, vagy ha elisfogadja, akkor kiköpi és öklendezik mindentől.

Figyelt kérdés
De csak öklendezik, és meghányatja.12 foga van. Ha meg nagyobb falatot adok neki vagy egy kiflit mohón beleharap és félek hogy a torkán akad. Köszönöm a segítő válaszokat.Tápszert is kap reggel este azt nagyon szereti. De nem élhet tápszeren már elég nagy ahhoz. Már mindenféle módszert kipróbáltam. Inni se akar mostanában. Ellöki. Orvos is tudja és azt mondta, hogy erőltessem.

2012. ápr. 13. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Erőltetni szerintem semmiképp nem kéne,de pont egy másik kérdésre írtam hasonló választ,megpróbálhatnád,hogy kreálsz egy arcot a tányérodra,pl milánóiból,husikupac a szeme,spagetti a haja,ketchupból lehet neki szájat,szemüveget,reszelt sajtból szakállat.Ezt meg lehet csinálni sokféle kajával.Hátha tetszene neki is,amit nálad lát,és ő is olyat akarna.
2012. ápr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!