Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek,ez méhnyakrák?

Nagyon félek,ez méhnyakrák?

Figyelt kérdés

Pár hónapja néha előforduló átlátszó hüvelyi folyás,ezen kívül kétszer volt közti vérzésem. Közösülés közbeni fájdalom és utána néha egy kicsit vérzek. Utána olvastam és ezek kezdeti méhnyakrák tünetei lehetnek,de még csak 21 éves vagyok. Illetve augusztusban volt egy nőgyógyászati vizsgálatom,ott nem volt semmi probléma. Viszont félek azóta kialakult valami és kértem időpontot,de csak jövő héten fogadnak.

Lehet ez másnak a tünete is? Érdemes aggódnom? Eléggé hipochonder vagyok,de most úgy érzem,hogy ez reális félelem.



2021. febr. 8. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A hipochonder mindig úgy érzi, hogy a félelme nem alaptalan. :)


Orvosi kivizsgálás nélkül senki sem tud biztosat mondani.

2021. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Nem mehnyakrak. Felesleges orvoshoz menni. Csak radsoz egy draga kupot. Amikor etrendvaltoztatassal is siman helyrehozhati a huvelyflora es eltunik a fokyas.

Kevesebb cukor meg gabona es etunik a folyas. Natur joghurtot egyel .

2021. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
És megjött a GyIK másik ismert embertípusa: az önkéntes orvos, aki mindennél jobban ért az egészséghez, illetve interneten keresztül is képes diagnosztizálni.
2021. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondom,hogy nagyon értek hozzá,de szakápoló vagyok így kicsit közelebb állnak hozzám a betegségek,meg a különböző tüneteik.
2021. febr. 8. 22:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha a válaszolónak írtad,akkor bocsi.
2021. febr. 8. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tettem egyértelművé, de én a harmadik válaszolónak címeztem a válaszomat. Legközelebb majd odafigyelek erre. :)

Te is írtad, hogy hipochonder vagy. A szomatoform rendellenességek közé tartozik még a hisztéria (konverziós zavar) is, így akár be is képzelheted az egészet a félelem által. Nem ismerjük a hátteredet, de ez is egy lehetőség.

Szakápolóként meg főleg tudnod kellene, hogy az orvos az első, ha komolyabb betegségek merülnek fel.

2021. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!