Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek milyen betegség...

Ezek a tünetek milyen betegségre utalhatnak?

Figyelt kérdés
Étvágytalanság, pocsék közérzet, enyhe székrekedés, néhai hányinger/gyomorégés.
2021. febr. 10. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyenre és bármilyenre. Ha étvágytalan vagy, nyilván székrekedésed van és nyilván szr a közérzeted. A hányinger lehet ok és okozat is, nem tudom, hogy amiatt vagy étvágytalan, mert hányingered van, vagy amiatt van hányingered, mert alig eszel? Gyomorégés: hát az sokunknak van, nem is biztos, hogy bármivel is összefügg, lehet mindentől független, vagy a helytelen étkezés is kiválthatja.
2021. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van.
2021. febr. 10. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alvásod rendben van? Indokolatlan fáradtságérzet nincs?
2021. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nincs, viszonylag jól alszok.
2021. febr. 10. 18:01
 5/6 anonim válasza:

Nem vagy szomorú, lehangolt? Akkor se biztos hogy kívánja az ember az ételt, és attól simán lehet hányinger gyomor égés, meg székrekedés is.

Eszel rendszeresen és jó minőségűt?

Vitamin hiány is lehet.

Írtad pocsék közérzet először ezen javíts. Rendszeresen egyél, ne hagyd ki a reggelit, sportolj, sétálj a szabadban, néz vicces filmeket... Stb

2021. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vitamint elkezdtem szedni, jobban vagyok!
2021. febr. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!